فر نیوز …  به نقل از امروله صحنه ،   فرماندار شهرستان صحنه با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه، دیدار و گفتگو کرد. علیرضا حیدری اظهار داشت : در راستای پیگیری درخواستهای شهروندان و مردم منطقه، انتظار داریم کیفیت فرکانس دریافتی حوزه شهرستان، هم در پخش رادیویی و هم در پخش سیما و نیز دریافت […]

فر نیوز …  به نقل از امروله صحنه ،   فرماندار شهرستان صحنه با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه، دیدار و گفتگو کرد.

علیرضا حیدری اظهار داشت : در راستای پیگیری درخواستهای شهروندان و مردم منطقه، انتظار داریم کیفیت فرکانس دریافتی حوزه شهرستان، هم در پخش رادیویی و هم در پخش سیما و نیز دریافت شبکه ها در بستر دیجیتال در بخش روستایی و شهری  تقویت شود.

فرماندار شهرستان صحنه در ادامه گفت: دریافت تصاویر پخش زنده مسابقات فوتبال از مطالبات جوانان این شهرستان می باشد که امیدواریم صداوسیمای استان حل این مشکل را در دستور کار خود قرار دهد.

حیدری تصریح کرد: همچنین با توجه به پتانسیل و ظرفیتهای بالای شهرستان در حوزه های مختلف از جمله گردشگری، کشاورزی و باغات، از مجموعه عوامل صدا و سیمای استان انتظار داریم تا نسبت به معرفی و انعکاس این ظرفیتها در برنامه های مختلف استانی و حتی در سطح ملی و تهیه گزارشهای میدانی گام بردارند زیرا اعتقاد داریم با تقویت ارتباطات و همکاریهای فی مابین می توان در جهت توسعه شهرستان و استان اقدامات موثری را انجام داد.

وی عنوان کرد: پنج روستای شهرستان صحنه فاقد پوشش است که انتظار داریم صداوسیمای مرکز نسبت به برقراری ایستگاه اقدام نمایند.

در ادامه مدیرکل صداو سیمای مرکز کرمانشاه نیز با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان صحنه گفت: شهرستان صحنه با توجه به استعدادهای موجود در آن از ظرفیتهای خوبی برای توسعه همه جانبه برخوردار می باشد.

افشین امیری اجرای برنامه “شب قند” شبکه زاگرس در روستاهای استان را فرصت مناسبی برای انعکاس فرهنگ، آداب و سنت های روستایی، مسائل و مشکلات موجود و خدمات صورت گرفته توسط دولت ها در عرصه های مختلف عنوان کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توهین بی شرمانه تتلو به قضات ، پلیس و سپاه در آستانه روز پاسدار

وی کمک به پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی عنوان نمود و اظهار داشت: رسانه استانی همواره تلاش داشته و دارد تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخشهای مختلف قدم بردارد و در این راه توجه به شهرستانها را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمانشاه با بیان اینکه در شهرستان صحنه کارهای خوبی در بخش دیجیتال صورت گرفته است اظهار داشت: پوشش دیجیتال در شهرستان صحنه، ۹۷ درصد جمعیت شهرستان را شامل می شود که بالاتر از میانگین کشوری است و این کار با ۱۴ ایستگاه دیجیتال انجام می شود.

امیری با اشاره به این که چند درصد باقی مانده که عمدتاً در روستاهای کم جمعیت هستند تحت پوشش ۱۳ ایستگاه آنالوگ قرار دارند، گفت: در صورت تامین اعتبار شصت و پنج میلیارد ریالی و با وجود زیرساخت های لازم این ایستگاه ها نیز به دیجیتال تبدیل می شوند.

وی در ادامه بر آمادگی کامل صداوسیما برای انعکاس بیش از پیش ظرفیتها، استعدادها و توانمندی های این شهرستان در حوزه های مختلف تأکید کرد.