با قلمم می‌جنگم

با قلمم می‌جنگم

مصطفی حسینی؛ جزئی لاینفک از زندگی هر انسانی در‌ سراسر جهان و در درازای زمان است. جهان بی خبر دیگر جهانی برای زیستن نیست و از لحظه تولد تا مرگ این خبر است که همواره انسان ها را هدایت می کند.

روایت خبر می‌تواند منجر به طلوع حقیقت شده و غروب جهالت را رقم بزند و ناراستی را از راستی و سره را از ناسره تمییز دهد. بزرگ خیر و شر در جهان فعلی جنگ روایت‌هاست، پیشتازان این جنگ و عرصه مهم نیز خبرنگارانی هستند که با ثبت وقایع و صداقت در گفتار و نوشتار خود نقشی بسیار مهم و کلیدی دارند. سربازان عرصه این جنگ را با هر عنوان ای که داشته باشند، می‌توان سرداران این جبهه نامید که باید تمام هم و غم خود را در روایت صحیح متمرکز کنند.اگر مشکلات، ایرادها، نقدها، پیشرفت‌ها و اتفاقات خوب و بد جامعه توسط به درستی و با انصاف روایت نشود مطمئنا روایت‌کنندگان دشمن روایتی جعلی را خوراک اندیشه جامعه می‌کنند.

باید در مقابل موج امواج انحرافی دشمن ایستاد و با امیدآفرینی و چشمی بینا و بصیر در و تبیین مسائل جهاد کرد.دشمن در این جنگ روایت‌ها از ظرفیت‌های مختلف تکنولوژیک برخوردار است و مطمئنا افزایش توان هر نوع رسانه در داخل خیمه انقلاب، وظیفه مسئولان این عرصه خطیر است. از این رو بازسازی و‌ نوسازی عرصه رسانه‌ای کشور، ضرورتی است که به تقویت چابکی و کارآمدی و اثربخشی قوی‌تر منجر می‌شود. هدف دشمن در تقابل با جمهوری اسلامی بیش از همیشه عریان شده؛ از بین بردن اعتماد مردم هدف اصلی دشمنان است.

پیشنهاد فر نیوز
فرمانده عملیاتی که برای مردم کارگری می‌کرد

با قلمم می‌جنگم

نقش و در این جنگِ با اهداف مشخص، بیش از گذشته است، رسانه باید اعتماد و امید مردم را احیا و بر کار هر مسئولی نظارت داشته باشد تا موجب دلگرمی مردم در حل مشکلات شود.امروز این قلم است که اسلحه اصلی مقابله با هر نوع پلیدی همچون فساد، تبعیض و فقر باشد و در مقابل حملات سنگین دشمن می تواند

نقش آفرینی کند. مجاهدان این عرصه باید هوشیارتر از همیشه در جنگ روایت‌ها قلم را محکم‌تر در دست بگیرند و جهاد تبیین کنند. باید با قلم‌هایمان بجنگیم.

نویسنده : مصطفی حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *