بده‌بستان استقلالی‌ها در بازار تابستانه خبرساز شد

بده‌بستان استقلالی‌ها در بازار تابستانه خبرساز شد

فعالیت نقل‌وانتقالاتی با سرعت کُندی در حال انجام است و به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها از تعویق بیش از سایر تیم‌ها سود می‌کنند. محمدرضا خالدآبادی در کنار ایمان سلیمی، آرمین سهرابیان، مهرداد محمدی و آریا برزگر 5 خرید تابستانی استقلال هستند و گفته می‌شود که جواد نکونام درخواست جذب 3 بازیکن خارجی را به مدیران باشگاه استقلال داده است. در کنار بازیکنان خارجی، نکونام به دنبال جذب بازیکنانی مانند یاسین سلمانی و محمدحسین اسلامی بود که حضور سلمانی در استقلال منتفی شد.سرمربی آبی‌ها با توجه به عدم تمدید قرارداد عارف غلامی، در روزهای گذشته به دنبال تقویت خط دفاعی تیمش هم بوده و در شرایطی‌که گفته می‌شد احتمالاً استقلالی‌ها یک مدافع خارجی را جذب کنند، اما گویا جواد نکونام درخواست جذب سینا شاه‌عباسی مدافع فصل گذشته فولاد خوزستان را داده است تا شاه‌عباسی در کنار اسلامی دو بازیکن ایرانی موردنظر نکونام در بازار تابستانه باشند. در این میان گفته می‌شود که سیاست آبی‌ها برای جذب این دو بازیکن معاوضه با دو بازیکن تیم‌های فولاد خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان است.

استقلال و نکونام قید این بازیکن را زدند

امید حامدی‌فر هافبک 23 ساله فصل گذشته استقلال به دنبال جدایی از جمع آبی‌پوشان پایتخت است و در روزهای گذشته در تمرینات استقلال حضور پیدا نکرده است. گفته می‌شود که حامدی‌فر به دنبال آن است تا از جمع شاگردان جواد نکونام جدا شود و در روزهای گذشته، علیرضا منصوریان سرمربی فولاد خوزستان نسبت به جذب هافبک جوان آبی‌ها چراغ سبز نشان داده است. در شرایطی حامدی‌فر به دنبال جدایی از استقلال است که او با توجه به قرارداد منعقد شده با آبی‌ها باید رضایت‌نامه‌اش را از استقلال بگیرد.استقلالی‌ها به دنبال آن هستند تا به جای صدور رضایت‌نامه امید حامدی‌فر، او را با یک بازیکن فولاد خوزستان معاوضه کنند. همین مسئله باعث شده تا با توجه به درخواست جواد نکونام، آبی‌ها به دنبال جذب سینا شاه‌عباسی باشند و گفته می‌شود که در حال حاضر بحث معاوضه امید حامدی‌فر با سینا شاه‌عباسی مطرح است. البته که هنوز طرفین به توافق نهایی نرسیده‌اند اما این احتمال وجود دارد که طی روزهای آینده هافبک جوان استقلال به فولاد برود و در نقطه مقابل، مدافع جوان فولادی‌ها به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه شود.

پیشنهاد فر نیوز
وزارت دادگستری هیچ دخالتی در پرونده‌های قضایی ندارد

دو وینگر جوان باهم معاوضه می‌شوند؟

جواد نکونام از روز نخست حضورش در استقلال به دنبال آن بود تا خط حمله تیمش را با جذب محمدحسین اسلامی تقویت کند. با توجه به سبک بازی اسلامی و توانایی او برای حضور در پست وینگر و مهاجم هدف، این مسئله موردتوجه نکونام قرار گرفته و سرمربی استقلال به دنبال آن است تا این ستاره جوان را به فهرست تیمش اضافه کند. مدیران باشگاه ذوب‌آهن با انتقال اسلامی به استقلال مخالفت کردند اما همچنان مذاکرات در این‌باره ادامه دارد.محمد ربیعی سرمربی ذوب‌آهن اصفهان از بین بازیکنان استقلال به دنبال جذب سبحان خاقانی است. همین مسئله باعث شده تا طرح معاوضه خاقانی با اسلامی مطرح شود؛ البته که گفته می‌شود هزینه رضایت‌نامه محمدحسین اسلامی بیش از هزینه رضایت‌نامه سبحان خاقانی است و همین مسئله باعث شده تا ذوبی‌ها در این زمینه به دنبال دریافت هزینه بیشتر از استقلالی‌ها باشند. با وجود مذاکرات اولیه فعلا توافقی میان طرفین انجام نشده اما این احتمال وجود دارد که طی روزهای آینده انتقال خاقانی به ذوب‌آهن و اسلامی به استقلال انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *