برای جلوگیری از سرقت تجهیزات شهرداری کمیته سرقت تشکیل شد

سرانه تولید زباله هر فرد در کرمانشاه ٧٠٠ الی ٧۵٠ گرم است و با آموزش، سرانه تولید زباله کمتر خواهد شد و در کنار این مسئله زباله بیمارستانی هم داریم که به صورت فرایند جداگانه جمع آوری می‌شود.
به گزارش چویرنیوز معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری با اشاره به سرانه تولید زباله در شهر کرمانشاه اظهار نمود: هزینه هر سطل زباله بین ۱٠ الی ١٢ میلیون تومان و هر چرخ مخزن بین ٢۵٠ الی ۵٠٠ هزار تومان است و برای جلوگیری از دزدی زباله کمیته سرقت تشکیل شده است.
وی بیان کرد: میزان خسارت ماهیانه سرقت مخازن زباله و چرخ های آن بالغ بر ٧٠٠ میلیون تومان است که توسط زباله گردها به سرقت می رود.
این مقام مسئول بیان کرد: یکی از معضلات شهر کرمانشاه نخاله ریزی شهروندان در معابر است و شهروندان هرگونه تخلف در خصوص نخاله ریزی در معابر را با اطلاع رسانی از طریق سامانه ۱۳۷ یا اداره راهنمایی رانندگی اطلاع دهند.
وی افزود: به طور کلی ۶۲۷ نفر نیروی پاکبان، ۱۳۷ نفر نیروی کارگر جمع آوری زباله داریم و زباله جمع آوری شده را به سکو می‌آورند در سکو جمع آوری زباله میانی انجام می‌شود و تناژ به صورت سیستمی صورت می‌گیرد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: بعد از تناژ زباله را تخلیه می‌کنیم و سپس کامیون‌های انتقال، زباله‌ها را بار می‌زنند و به سایت بازیافت زباله انتقال می‌دهند.

نوشته برای جلوگیری از سرقت تجهیزات شهرداری کمیته سرقت تشکیل شد اولین بار در پایگاه خبری چویر نیوز. پدیدار شد.

پیشنهاد فر نیوز
اخبار نشست یحیی گل محمدی| دلخوری گل‌محمدی از شاگرد قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *