برای خدمت به زائرین اربعین ، آمادگی دانشگاه علوم پزشکی نسبت به سال های قبل بیشتر شده و تدابیر لازم در تمام سطوح لحاظ شده است.

به گزارش فر نیوز  دکتر محمدی رییس دانشگاه در نشست هیات رییسه دانشگاه  با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی (ع) دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تمام توان تمهیدات لازم را در این خصوص فراهم نمایند و طی هفته های آینده تمام واحد ها علاوه بر انجام وظایف سازمانی خود نسبت به خدمت رسانی بیشتر به موضوع اربعین اهتمام بیشتری داشته باشند .

خوشبختانه در همه حوزه ها آمادگی نسبت به سال های قبل بیشتر شده و تدابیر لازم در تمام سطوح لحاظ گردیده است.  افتتاح اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد گام مهمی در جهت خدمت رسانی به مردم منطقه و همچنین زائرین اربعین خواهد بود چرا که این شهرستان به عنوان گلوگاه مسیر اربعین در استان های کرمانشاه و ایلام می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.

در مورد پروژه احداث قرارگاه عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی و خدمات سلامت مرز خسروی نیز در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالایی در حال تکمیل است که بخش اعظم آن تا پایان هفته آینده تکمیل خواهد شد و این موضوع خدمت رسانی را در ایام اربعین تسهیل خواهد نمود.

مرخصی کارکنان بهداشتی و درمانی از ابتدا شهریور تا ۲۰ شهریور لغو خواهد گشت. امیدواریم با توکل به خداوند متعال و تلاش همه عزیزان ، سلامت زائرین اربعین که مهمانان استان نیز خواهند بود حفظ گردد.

پیشنهاد فر نیوز
شهرام کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه