برای دومین‌ بار و از محل اعتبارات استانی، ۴۰۰ میلیارد ریال به پروژه‌های محرومیت‌زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در بخش آب روستایی اختصاص یافت.

اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال به پروژه‌های محرومیت‌زدایی آب روستایی در کرمانشاه

مدیرعامل‌ شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برای دومین‌ بار و از محل اعتبارات استانی، ۴۰۰ میلیارد ریال به پروژه‌های محرومیت‌زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در بخش آب روستایی اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار فر نیوز (مسعود دریابار)رضا داودی امروز _دوشنبه بیست‌ویکم خرداد_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس تاکید استانداری کرمانشاه مبنی‌بر تسریع در اجرای پروژه‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی، جلساتی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد، در همین راستا برای دومین‌بار، مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به پروژه‌های محرومیت‌زدایی قرارگاه امام‌حسن مجتبی (ع) در بخش آب روستایی اختصاص یافت.

وی افزود: این مبلغ به‌زودی به حساب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) واریز خواهد شد و آغاز عملیات اجرایی ۲۰ پروژه در حوزه آب روستایی را در پی خواهد داشت.

مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه تصریح کرد: استان کرمانشاه نخستین استان کشور است که برای دومین بار از محل اعتبارات استانی مبلغی را برای اجرای پروژه‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی تخصیص داده و هیچ استانی تاکنون این کار را انجام نداده است.

داوودی اضافه کرد: سال گذشته نیز مبلغ ۷۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به پروژه‌های محرومیت‌زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اختصاص یافت و در حال حاضر فاز نخست این پروژه‌ها با پیشرفت ۹۰ درصد و فاز دوم با پیشرفت ۱۰ تا ۱۵ درصدی در حال انجام است که با تزریق اعتبار دوم با سرعت بیشتری، اجرا خواهد شد.

وی گفت: اعتبار اختصاص یافته به این پروژه‌ها تأثیر بسزایی در پیشرفت فاز نخست و دوم قرارداد و بهره‌مندی روستاهای استان از نعمت آب شرب پایدار خواهد داشت.