برخورد جدی پلیس کرمانشاه با بدحجابان
برخورد جدی پلیس کرمانشاه با بدحجابان

برخورد جدی پلیس کرمانشاه با بدحجابان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی طرحی ویژه برای مقابله با کسانی که عفت عمومی جامعه را خدشه‌دار می‌کنند، دارد. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه‌ها طرحی ویژه برای […]

برخورد جدی پلیس کرمانشاه با بدحجابان

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی طرحی ویژه برای مقابله با کسانی که عفت عمومی جامعه را خدشه‌دار می‌کنند، دارد.

برخورد جدی پلیس کرمانشاه با بدحجابان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه‌ها طرحی ویژه برای مقابله با کسانی که عفت عمومی جامعه را در معابر عمومی، خودرو، اماکن خدماتی و تفریحی و…خدشه‌دار می‌کنند، دارد.

وی افزود: دستگاه‌های زیادی برای فرهنگ‌سازی در جامعه به منظور حفظ کرامت زن و رعایت حقوق شهروندان مسؤول هستند، اما اگر فعالیت‌های فرهنگی در عده‌ای موثر نبود و از مسؤولیت اجتماعی سرپیچی کردند آنگاه پلیس با قدرت به مقابله با آن‌ها خواهد پرداخت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس با کسانی که شئونان اسلامی را در جامع رعایت نمی‌کنند در چارچوب قانون برخورد می‌کند، خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی ما که امروز برای دنیا الگو است با این اقدامات فرهنگی دشمنان خدشه‌دار نخواهد شد، چرا که ملت ایران ملتی عزتمند و آبرومند و با بصیرت هستند.

انتهای پیام/پ

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فرهنگ صحیح مصرف آب توسط دانش آموزان در جامعه نهادینهمی‌شود