برطرف شدن معارضات ملکی در تقاطع فردوسی-صدوق قم

برطرف شدن معارضات ملکی در تقاطع فردوسی-صدوق قم

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به احداث تقاطع فردوسی-صدوق گفت: معارض ملکی در این منطقه مرتفع شده است.

علیرضا اقبالیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در قم، در خصوص تقاطع محور فردوسی و بلوار آیت‌الله صدوق اظهار داشت: معارض ملکی در این منطقه حل‌شده، تنها عقب‌نشینی ۲۰ متری در دستور کار است که طی روزهای اخیر رفع می‌شود.

وی افزود: معارضات در محور کندرو و تندرو رفع شده و با خریداری چند ملک عقب‌نشینی انجام‌گرفته و سازمان توسعه و عمران به‌عنوان کارفرما در دونقطه فعالیت خود را در حال انجام بوده و معارضات برق نیز در دستور کار است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم تصریح کرد: تأسیسات در طول مسیر مشکلات بسیاری را ایجاد کرد، اما پیشرفت خوبی وجود دارد و در ادامه این طرح نیز حد فاصل میدان ارتش تا خیابان یاسمن در حال برنامه‌ریزی است.

اقبالیان گفت: امیدواریم این خیابان به‌عنوان رینگ دوم شهری بعد از تقاطع عمار یاسر در اختیار مردم قرار بگیرد که این تقاطع از میدان نبوت آغازشده و تا میدان پلیس و شهید محلاتی ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته به قیمت امروز حدود ۳۰۰ میلیارد تومان تملک برای این تقاطع از قبل انجام‌گرفته، عنوان کرد: طی دو سال گذشته نیز ۶۰ میلیارد تومان تملک انجام شد که دیگر معارض ملکی در این پروژه نداشته باشیم.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم افزود: محور فردوسی پس از تقاطع با بلوار آیت‌الله صدوقی به‌صورت غیر همسطح، به خیابان یاسمن متصل شده و ارتباط این محور تا قبل از میدان ارتش همسطح است، در میدان ارتش هم یک تقاطع غیر همسطح خواهیم داشت که در ادامه به زیرگذر شهدای پرواز می‌رسد.

اقبالیان با اشاره به ساماندهی راست‌گرد خیابان یاسمن بیان کرد: معارض برق راست‌گرد خیابان یاسمن قدری این کار را با تأخیر روبه‌رو کرده بود، زیرا تیرهای برق فشارقوی و فشار ضعیف وجود دارد که مجوزهای آن از برق تهران گرفته‌شده و باید از دسترس خارج شوند تا بتوان اقدامات لازم را انجام داد.

پیشنهاد فر نیوز
سینما نه تنها نباید مالیات بدهد، بلکه باید مشوق هم بگیرد

کد خبر 705995