برف راه ۴۵ روستای پاوه را مسدود کرد
برف راه ۴۵ روستای پاوه را مسدود کرد

ابراهیم شهریاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به بارش برف سنگین در تمامی محورهای مواصلاتی اصلی فرعی و روستایی شهرستان پاوه، اظهار داشت: راهداران به صورت شبانه‌روزی در حال برفروبی و نمک‌پاشی محورها هستند. وی با بیان اینکه ۴۵ راه روستایی براثر بارش برف مسدود شدند، گفت: علی‌رغم بارش مناسب […]

ابراهیم شهریاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به بارش برف سنگین در تمامی محورهای مواصلاتی اصلی فرعی و روستایی شهرستان پاوه، اظهار داشت: راهداران به صورت شبانه‌روزی در حال برفروبی و نمک‌پاشی محورها هستند.

وی با بیان اینکه ۴۵ راه روستایی براثر بارش برف مسدود شدند، گفت: علی‌رغم بارش مناسب برف عملیات برفروبی و نمک‌پاشی محورهای مواصلاتی شهرستان از دیروز تا صبح امروز ادامه داشته و راهداران در حال حاضر و پس از بازگشایی راه‌های اصلی و فرعی در حال برفروبی راه‌های روستایی هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پاوه افزود: تاکنون بیش از ۷۶۰ کیلومتر باند برفروبی و حدود ۴۲۰ تن شن و نمک جاده‌ای به مصرف رسیده است.

وی ادامه داد: سه اکیپ با ۲۵ دستگاه ماشین‌آلات راهداری در محورهای مختلف در حال برف‌روبی هستند.

شهریاری با اشاره به میزان بارش‌ها، اضافه کرد: بیشترین بارش‌ها در سطح شهرستان پاوه مربوط به گردنه ملندو با ۵۰ سانتیمتر برف و گردنه سریاس با ۳۰ سانتیمتر برف است.

وی در پایان با بیان اینکه عبور و مرور در محور اصلی پاوه به روانسر به آسانی و به صورت روان در حال انجام است به رانندگان توصیه کرد، از ترددهای غیرضروری بپرهیزند و در صورت تردد حتما تجهیزات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را به‌صورت کامل همراه داشته باشند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه برکناری!