برپایی ۱۰ «ایستگاه سلامت» به مناسبت دهه فجر در
کرمانشاه
برپایی ۱۰ «ایستگاه سلامت» به مناسبت دهه فجر در
کرمانشاه

 وحید جهانگیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: به مناسبت طلیعه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در تدارک اجرای برنامه‌های گوناگون و متنوعی با مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای مردمی و مساجد در سطح محلات کم‌برخوردار شهر است. وی افزود: رویکرد برگزاری این […]

 وحید جهانگیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: به مناسبت طلیعه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در تدارک اجرای برنامه‌های گوناگون و متنوعی با مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای مردمی و مساجد در سطح محلات کم‌برخوردار شهر است.

وی افزود: رویکرد برگزاری این برنامه‌ها در حوزه فرهنگی، توجه به مناطق کم‌برخوردار شهر و ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و حوزه سلامت است.

رئیس اداره سلامت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با اشاره به برگزاری برنامه‌های شاخص حوزه سلامت در ایام دهه فجر از سوی این سازمان، گفت: از ویژه‌ترین برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه انجام طرح ایستگاه سلامت در مساجد شهرک‌های محروم و حاشیه‌نشین شهر کرمانشاه خواهد بود.

جهانگیری تصریح کرد: در ویژه برنامه محلات، برپایی ایستگاه خدماتی در حوزه سلامت و بهداشت اجتماعی نظیر ویزیت پزشک، مشاوره‌های غربالگری فشارخون و ارجاع افراد غربال مثبت به مراکز خانه بهداشت، مشاوره پیشگیری از بیماری، به ویژه در حوزه سرطان، مشاوره بهداشت و مامایی، مشاوره کودک و خانواده و مشاوره ژنتیک در حال برنامه‌ریزی است.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های سلامت در مساجد ساداتی محله کرناچی ۱۲ بهمن‌ماه، امیرالمومنین(ع) دولت‌آباد ۱۳ بهمن‌ماه، امام جعفر صادق(ع) جعفر‌آباد ۱۴ بهمن‌ماه، المهدی(عج) حکمت‌آباد ۱۵ بهمن‌ماه، امام سجاد(ع) مسکن مهر سجادیه ۱۶ بهمن‌ماه، حاج شیرولی محله نوکان ۱۸ بهمن‌ماه، حضرت زین العابدین(ع) شهرک چمن ۱۹ بهمن‌ماه، حضرت ابوالفضل(ع) آقاجان ۲۰ بهمن‌ماه و نورالدین شاطرآباد ۲۱ بهمن‌ماه مستقر و از ساعت ۱۰ صبح تا اذان ظهر، پذیرای شهروندان کرمانشاهی خواهند بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مولر به تمرینات بایرن بازگشت

انتهای پیام/پ