برگزاری سمینار آموزشی سیستم مدیریت ضد رشوه بر اساس استاندارد ملی شماره ۳۷۰۰۱

در راستای اجرای برنامه های ابلاغی دفتر تخصصی آموزش، ترویج و توان افزایی سازمان ملی استاندارد ایران، صبح امروز یک دوره آموزشی ترویجی با عنوان “سیستم مدیریت ضد رشوه” بر اساس استاندارد ملی شماره ۳۷۰۰۱ با تدریس دکتر بهمن سعیدی پور استاد تمام دانشگاه پیام نور با حضور مدیران کل، معاونین و کارشناسان ادارات استان و مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی استان در سالن همایش این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، در ابتدا نسرین ذوالنوریان معاونت استانداردسازی و آموزش اداره کل استاندارد استان، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان، به معرفی و تشریح برنامه های ترویجی اداره استاندارد پرداخت و هدف و کاربرد اجرای این دوره ی آموزشی را برای حاضرین در جلسه تشریح نمود.

در ادامه دکتر سعیدی پور به تشریح کامل دوره آموزشی پرداخت.

در خلال اجرای این دوره ی آموزشی در راستای ترویج فرهنگ استاندارد در بین عموم جامعه، ذوالنوریان با طرح سوالاتی در خصوص استاندارد، به پاسخ دهندگان جوایزی از طرف اداره کل استاندارد کرمانشاه تقدیم نمود.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با هدف و دامنه کاربرد، اصطلاحات و تعاریف، خط مشی و تعهدات ضد رشوه و دیگر مفاهیم آشنا شدند.

  • ارسال : Farhadi