برگزاری سمینار بین المللی هوش مصنوعی در بازارهای مالی

برگزاری سمینار بین المللی هوش مصنوعی در بازارهای مالی

سمینار بین المللی هوش مصنوعی در بازارهای مالی(هوش مصنوعی،بازارهای مالی و متاورس) در تاریخ 25 مرداد سال 1402 در استان زنجان برگزار نماید.

در این همایش چهره های مطرح فناوری و اقتصادی کشور و همچنینفرهیختگان مختلف حضور خواهند داشت. این سمینار در جهت ترویجدانش هوش مصنوعی، ارایه آخرین دستاوردهای جهانی در حوزه هوش مصنوعی و بازارهای مالی و همچنین تکنیک های مدیریت ریسک نوین بوده که حضور و استفاده شما از این سمینار کاملا رایگان است.

بررسی سامانه های هوش مصنوعی توسعه یافته و کارکردهای آن در توسعه برنامه ریزی مالی و اقتصادی از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود.

همچنین در این همایش مهمانان بنام اقتصادی خارجی و سخنرانان داخلی و بخشهای دولتی و خصوصی حضور داشته و به ارایه آخریندستاوردها و نظرات خود و تبادل نظر خواهند پرداخت.

سخنرانان اصلی این همایش آقایان مهندس سعید احمدی، دکتر محمود امندی، مهندس روح اله امندی، و گلن گریگس خواهند بود

EBA54657-51A2-4502-8C8B-46CCE999726D

در این رویداد بین المللی به ابعاد مختلف تاثیر هوش مصنوعی در بازارهای مالی، نحوه بهره گیری از این دانش و همچنین آیندهاقتصادی جهان تحت تاثیر این فناوری، ارتفای جایگاه مالی افراد و شرکتها و مجموعه‌های اقتصادی و کارخانجات و صنعتگران استفاده بهینه از ابزارهای فناوری و افزایش قدرت رقابت در بازارهای مالی، اقتصادی و کسب و کار پرداخته خواهد شد.

این رویداد به همت مجموعه فناوری های مالی آندیا و با همراهی پارک علم و فناوری استان زنجان، انجمن خیریه مهرانه، صرافی جهانی مکس سی، سازمان فنی و حرفه ای و شهرداری زنجان برگزاری می گردد.