برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی در شهرستان اسلام آباد غرب

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با برنامه فرهنگی و هنری با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی هفته کتاب و کتاب خوانی را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار مژده خبر شهرستان اسلام آباد غرب امروز پنجشنبه بیست و پنجمین روز از آبان ماه مجتمع فرهنگی هنری غدیر میزبان کودکان جمعی از مهدهای شهرستان بود.

آمده بودند که فرهنگ کتاب و کتابخوانی را بر شهر دوستدار کتاب نقاشی کنند.
نه تنها هفته کتاب، بلکه انسان مداوم نیازمند مطالعه و افزایش آگاهی است و اینک نوگلان آمده بودند که بگویند، آینده را ما می سازیم و خانواده ها را مشتاق تر کنند به کتابخوانی.
مهدی بساطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب ضمن خیر مقدم بیان داشت:
هفته گرامیداشت کتاب می تواند نقطه شروعی باشد برای انس با کتاب و این اداره با برنامه های متنوع خود نه تنها در این هفته بلکه در تمام سال برای ترویج فرهنگ کتابخوانی برنامه دارد.
بساطی گفت:
امروز میزبان کودکان مهدهای کودک هستیم و اینکه از مهدهای کودک برای این برنامه دعوت کردیم تا از همین دوران کودکی نقطه آغازی برای مطالعه و کتابخوانی باشد. به همین مناسبت نقاشی کتاب را در برنامه قرار دادیم.
حمیدرضا کرمی فرماندار اسلام آبادغرب گفت:
از اینکه در این برنامه هستم خوشحال هستم و تشکر میکنم از اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ای تدارک دیده که کودکان را در فرهنگ سازی سهیم کند.
فرماندار اسلام آباد غرب در جمع کودکان مهدهای کودک گفت:
بچه ها امروز ما شاهد جنایات رژیم غاصب صهیونیستی هستیم و حتماً در تلویزیون تصاویر کودکان مظلوم غزه را دیده اید، به حمایت از کودکان بی گناه غزه با هم فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر می دهیم.
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی مربیان مهدهای کودک فعالیتهایی کودکان از قبیل، معرفی کانون و اهداف آن،معرفی ایام،معرفی کتاب،دعوت از اعضا جهت شرکت در جشن های قصه گویی،شعر خوانی و سایر برنامه ها را با حضور مسولین و مدعوین اجرا نمودن.
✍مسعود باقری: نماینده پایگاه خبری مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب

  • منبع خبر : مژده خبر

پیشنهاد فر نیوز
آیا برنج برای کاهش وزن مفید است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *