بمب نقل و انتقالاتی استقلال در آستانه ترکیدن؟

بمب نقل و انتقالاتی استقلال در آستانه ترکیدن؟

باشگاه هنوز فعالیت نقل و انتقالاتی خود را تمام نکرده و با توجه به درخواست در حال مذاکره با گزینه‌های مدنظر این سرمربی قرار دارد و گفته می‌شود با یک بازیکن خارجی به توافق نهایی رسیده است.

رسانه رسمی باشگاه استقلال لحظاتی قبل با انتشار تصویر و کپشن « Loading» از احتمال ورود یک بازیکن جدید به این تیم خبر داده که بعید نیست جلال الدین ماشاریپوف، ستاره ازبک فصل گذشته النصر عربستان باشد.

جلال الدین ماشاریپوف که طی دو سال گذشته در النصر عربستان عضویت داشت و قراردادش در تابستان امسال با این تیم پرستاره سعودی تمدید نشد، طی هفته‌های گذشته بحث حضورش در استقلال مطرح بود که احتمالا به توافق طرفین منجر شده است.

بمب نقل و انتقالاتی استقلال در آستانه ترکیدن؟

این هافبک ۳۰ ساله و خوش تکنیک ازبکستانی در فصل ۲۲-۲۰۲۱ که نخستین سال حضورش در النصر بود، در ۲۶ مسابقه لیگ حرفه ای عربستان به میدان رفت که توانست ۲ گل به ثمر رساند و ۵ پاس گل بدهد ولی در فصل قبل که ۱۴ بازی انجام داد، فقط دو پاس گل داشت.

ماشاریپوف که در مرحله یک چهارم نهایی فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا همراه با پاختاکور ازبکستان مقابل پرسپولیس قرار گرفت و نمایش درخشانی در این تیم داشت، اکنون در آستانه پیوستن به یک تیم ایرانی و استقلال قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این انتقال نهایی خواهد شد.

پیشنهاد فر نیوز
این کارگردان ژاپنی برنده اسکار، ساکن ایران بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *