بمب نقل و انتقالاتی عربستانی ها منفجر می شود/ صلاح تا ۴۸ ساعت دیگر در الاتحاد عربستان

بمب نقل و انتقالاتی عربستانی ها منفجر می شود/ صلاح تا ۴۸ ساعت دیگر در الاتحاد عربستان

باوجود اعلام صریح باشگاه و سرمربی این تیم که محمد صلاح را نخواهند فروخت، باشگاه عربستان و رسانه‌های این کشور بی‌خیال این بازیکن مصری نیستند.

بسیاری محمد صلاح را بهترین بازیکن عرب تاریخ می‌دادند و به همین خاطر عربستانی‌ها می‌خواهند با آوردن این بازیکن همه نگاه‌ها را معطوف به لیگ خود کنند و زمینه را برای جذب دیگر بازیکنان بزرگ فوتبال جهان مهیا سازند.

یورگن کلوپ روز گذشته در نشست خبری قبل از دیدار تیمش تاکید کرد که صلاح را به هیچ قیمتی نخواهند فروخت و باشگاه شدیدا به این بازیکن نیاز دارد.

سعودی اسپورت در شماره امروز خود نوشت که صلاح با الاتحاد به توافق نهایی رسیده است و تا ۴۸ ساعت دیگر رسما عضو این باشگاه می‌شود.

الاتحاد برای جذب صلاح حاضر است که ۱۰۰ میلیون یورو به لیورپول بود و مهم‌تر از آن حقوق این بازیکن را هم ۷ برابر رقم کنونی کند که در لیورپول دریافت می‌کند.

محمد صلاح اسطوره باشگاه لیورپول به شمار می‌آید. او بهترین گلزن تاریخ باشگاه در لیگ جزیره است و محبوبیت بسیار بالایی در بین هواداران تیمش دارد. باید دید آیا این بازیکن هم مانند بسیاری از بازیکنان بزرگ فوتبال جهان وسوسه می‌شود یا اینکه ترجیح می‌دهد که همچنان به حضورش در لیورپول ادامه دهد.

صلاح تا ۴۸ ساعت دیگر در الاتحاد عربستان