بهره برداری از فاز اول پروژه یادگار امام (ره) نیمه دوم سال اینده

بهره برداری از فاز اول پروژه یادگار امام (ره) نیمه دوم سال اینده

بهره برداری از فاز اول پروژه یادگار امام (ره) نیمه دوم سال اینده

شهردار منطقه 9 تهران از بهره برداری از فاز اول پروژه یادگار امام (ره) نیمه دوم سال اینده خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در منطقه ۹ شهر تهران هرساله میزبان شهروندان زیادی هستیم که در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن می‌گیرند و امسال نیز در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خدمت شهروندان بودیم.

وی افزود: امسال برای مراسم یوم الله ۲۲ بهمن کمیته‌های مربوطه را شکل دادیم و با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارتباط خوبی داریم.

مرتضوی با بیان اینکه اقدامات شهرداری تهران در چند حوزه خدمات شهری، عمرانی، حمل و نقل عمومی و … تقسیم می‌شود گفت: اولین اقدام ما برای این مراسم ایجاد فضای سخنرانی رییس جمهور و فضای حضور مهمانان بود؛ رنک آمیزی مسیرها و جداول در طول مسیر خیابان آزادی، میدان آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی و… را داشتیم.

شهردار منطقه ۹ بیان کرد: در حوزه عمرانی معابری که دچار مشکل بودند را ترمیم و لکه گیری کردیم؛ همچنین تمامی دریچه های غیر همسطح اصلاح شد و مشکلی از این بابت وجود ندارد. همچنین خط کشی های محوری را انجام دادیم و تمامی تابلوهای ترافیکی شستشو شدند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر آخرین وضعیت پروژه یادگار امام (ره) گفت: زمان بندی پروژه های عمرانی اگر معارض نداشته باشد قابل اندازه‌گری است. در پروژه یادگار امام (ره) ۲ معارض ملکی و نهادی داریم و عوامل مختلفی برای تکمیل و تاخیر در پروژه نقش دارند و معارضین پروژه یادگار امام (ره) در حال رفع است.

پیشنهاد فر نیوز
ثبت رکوردی تازه در کاهش مصرف سوخت آمریکا طی ۲۰۲۲

مرتضوی بیان کرد: در فاز اول افتتاح مسیر رفت میدان جی تا میدان فتح را با ۱ کیلومتر در نیمه دوم سال آینده خواهیم داشت و مسیر برگشت به خاطر احداث ‌تونل تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

  • آخرین وضعیت پروژه اتصال بزرگراه یادگار امام به بزرگراه آزادگان/ توافق شهرداری با سه معارض اصلی پروژه

  • میراث‌دار ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام در حوزه فنی و عمرانی بودیم/ کوتاه کردن ۷۳۰ کیلومتر راه شهروندان با اصلاح ۹۸تقاطع پایتخت

  • ۶ معارض ملکی در مسیر فاز دوم پروژه شهید بروجردی قرار دارد/ پروژه تا پایان سال به بهره برداری می رسد