“بهمن اختیاری” رییس هیات ورزش‌های دریایی و ساحلی کرمانشاه شد

مجمع انتخابات رییس هیات ورزش های دریایی و ساحلی استان کرمانشاه، امروز(یازدهم آبان) با حضور دبیرکل فدراسیون و مسئولان ورزش استان برگزار شد و بهمن اختیاری با کسب تمامی آراء برای مدت چهارسال سکان این هیات را بدست گرفت.

در این مجمع، بهمن اختیاری تنها کاندیدای احراز پست ریاست هیات ورزش های دریایی و ساحلی استان کرمانشاه بود که پس از اینکه به ارائه برنامه های خود پرداخت، رای گیری برای انتخاب رئیس هیات آغاز شد.

مجمع انتخاباتی ریاست هیات ورزش های دریایی و ساحلی استان کرمانشاه ۲۰ عضو داشت که ۱۷ عضو آن در این مجمع حضور پیدا کرده بودند و آراء خود را به صندوق ریختند. پس از شمارش آراء بهمن اختیاری توانست با کسب ۱۷ رای موافق از مجموع ۱۷ رای ماخوذه برای مدت چهارسال سکان هدایت این هیات را بدست گیرد.

رئیس هیات ورزش های دریایی و ساحلی استان کرمانشاه که پیش از این برای مدت شش ماه سرپرستی این هیات را برعهده داشت، در این مجمع به ارائه گزارشی از عملکرد خود و برنامه های پیش روی هیات پرداخت و اظهار کرد: از اردیبهشت ماه که برای اولین بار این هیات را در استان راه اندازی کردیم، با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی که داشتیم برنامه ریزی هایی را برای رشد و ارتقاء این هیات در دستور کار قرار دادیم.

بهمن اختیاری افزود: در گام ابتدایی ساختار هیات را شکل دادیم، کمیته ها و شهرستان ها را فعال کردیم و در مرحله بعدی پیگیری خود را برای اخذ کد شناسه به منظور افتتاح حساب هیات آغاز کردیم که متاسفانه با مشکلات و موانعی برخورد کرده و در نهایت حدود یک هفته پیش توانستیم حساب هیات را افتتاح کنیم.

اختیاری تصریح کرد: هرچند هیات هیچ حسابی نداشت تا اعتبارات به آن واریز شود و بتوانیم برنامه هایی را اجرایی کنیم، اما با کمک اسپانسرها توانستیم پنج رویداد مهم را از جمله مسابقات استندآپ پدل برد و ماهیگیری را به شکل کاپ کشوری برگزار کنیم.

وی به حضور ورزشکاران کرمانشاهی در مسابقات کیش گیمز هم اشاره کرد و گفت: ورزشکاران ما در این مسابقات در دو رشته سپک تاکرای ساحلی و ماهیگیری توانستند برای استان مدال آوری کنند.

رئیس هیات ورزش های دریایی و ساحلی کرمانشاه اضافه کرد: همچنین در رشته استندآپ پدل برد خانم ها مریم حلیمی، طیبه مهدی آبادی و نگین مهرآیین به اردوی تیم ملی دعوت شدند و خانم مریم حلیمی توانست در مسابقات جهانی فرانسه عملکرد درخشانی داشته باشد.

وی در ادامه با قدردانی از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان از این هیات طی ماه های گذشته، گفت: ما با عملکردی که در این مدت داشتیم نشان دادیم که می توانیم در روند ورزش قهرمانی استان موثر باشیم.

اختیاری در ادامه در خصوص مهمترین برنامه های پیش روی خود هم گفت: برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان، حمایت از قهرمانان جهت حضور در اردوهای تیم ملی، میزبانی اردوی تیم های ملی، برگزاری دوره های آموزشی و سمینارها، همگانی کردن رشته ماهیگیری و تداوم برگزاری مسابقات از جمله برنامه های پیش روی هیات خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه در حاضر رشته های ماهیگیری، استندآپ پدل برد و سپک تاکرای ساحلی در استان راه اندازی شده، افزود: بدنبال راه اندازی رشته جت اسکی روی آب هم هستیم.

در پایان با اکثریت آراء اعضای مجمع، سمیه عمرانی به عنوان نایب رییس، حمید حیدری خزانه دار، مسعود باتمانی، رضا رستمی و فریبرز ظریفی به عنوان هیات رئیسه و سونیا شامحمدی به عنوان بازرس انتخاب شدند.

انتهای پیام

نوشته “بهمن اختیاری” رییس هیات ورزش‌های دریایی و ساحلی کرمانشاه شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.