به کرونا مبتلا شدم/ در ۱۴۰۰ دنبال رکوردهای بالاترم
به کرونا مبتلا شدم/ در ۱۴۰۰ دنبال رکوردهای بالاترم

ایسنا/کرمانشاه ملی پوش کرمانشاهی دسته ۱۰۹ کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری ایران بااشاره به ابتلایش به بیماری کرونا، گفت: با توجه به اینکه دوره بیماری را پشت سر گذاشته و تستم نیز منفی شده به تمرینات تیم ملی برگشته ام. کیا قدمی در گفت و گو با ایسنا، از تجربه ابتلایش به بیماری کرونا گفت […]

ایسنا/کرمانشاه ملی پوش کرمانشاهی دسته ۱۰۹ کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری ایران بااشاره به ابتلایش به بیماری کرونا، گفت: با توجه به اینکه دوره بیماری را پشت سر گذاشته و تستم نیز منفی شده به تمرینات تیم ملی برگشته ام.

کیا قدمی در گفت و گو با ایسنا، از تجربه ابتلایش به بیماری کرونا گفت و اظهار کرد: حدود یک ماه پیش، سه روز پس از پایان رقابت های لیگ برتر وزنه برداری در اهواز احساس کردم که حس بویایی ام تا حدودی کم شده است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که باور نمی کردم کرونا بدون علائم باشد و باید حتما با شدت زیادی خودش را نشان دهد، برای همین فکرش را هم نمی کردم که به این بیماری مبتلا شده باشم.

این ملی پوش دسته سنگین وزن وزنه برداری ایران افزود: سرانجام به توصیه یکی از دوستانم تست کرونا دادم که مثبت شد و حدود یکی دو هفته ای را در قرنطینه ماندم و به اردوی تیم ملی نرفتم.

وی اضافه کرد: بعد از گذشت حدود دو هفته دوباره تست کرونا دادم که منفی بود و برای همین به اردوی تیم ملی رفتم و در آنجا پیش از ورود به اردو هم دوباره تست دادم که باز هم منفی بود.

قدمی که سال گذشته به دلیل مصدومیت از ناحیه پا نتوانست به مسابقات جهانی و گزینشی المپیک اعزام شود، در خصوص اتفاقات تلخ سال گذشته در ورزش حرفه‌ای اش، گفت: هرچند مصدومیت و اعزام نشدن به مسابقات جهانی از دست رفتن یک فرصت خوب برایم بود، اما برایم تلخ نبود، چراکه دیگر به مرحله ای رسیده ام که با چنین مسائلی کنار می آیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عملیات اجرایی پروژه ۶ هزار واحدی مسکن محرومان در دهه فجرآغاز می‌شود

دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۳ در ادامه به در پیش بودن مسابقات آسیایی وزنه برداری هم اشاره کرد و گفت: این مسابقات با یک سال تاخیر قرار است ۲۷ فروردین در تاشکند ازبکستان برگزار شود.

وی با بیان اینکه سطح آمادگی اش برای حضور در این رقابت ها بالاست، اعلام کرد: زمانی که در کرمانشاه بودم تمریناتم را به خوبی ادامه می دادم و اکنون هم در اردو شرایط خوبی را پشت سر می گذارم.

این ملی پوش کرمانشاهی وزنه برداری ایران اضافه کرد: البته دسته ۱۰۹ کیلوگرم، دسته ای المپیکی است که رقیبان بسیار سرسختی در داخل کشور و دنیا دارم و باید تلاش کنم تا رکوردهایم را ارتقاء دهم.

وی اضافه کرد: علیرغم اینکه مسابقات تاشکند گزینشی المپیک است، اما باتوجه به اینکه رنکینگ لازم را طی یکسال گذشته کسب نکرده ام امیدی برای حضور در المپیک نیز ندارم.

قدمی در پایان گفت: امیدوارم سال ۱۴۰۰ بتوانم رکوردهای بالایی را بزنم و بتوانم در رشته ام بیش از گذشته موفق باشم.

انتهای پیام