بکارگیری  پیمانکاران بومی در اجرای پروژه های
نفتی
بکارگیری  پیمانکاران بومی در اجرای پروژه های
نفتی

استاندار کرمانشاه؛ استاندار کرمانشاه گفت: برای اجرای پروژه‌های نفتی از ظرفیت پیمانکاران بومی استفاده می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، استاندار کرمانشاه در نشست با صنعتگران ، پیمانکاران و تولید کنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی گفت: تلاش می‌شود برای اجرای پروژه‌های نفتی پیمانکاران بومی استان جذب  شوند و از پیمانکاران غیر […]

استاندار کرمانشاه؛

استاندار کرمانشاه گفت: برای اجرای پروژه‌های نفتی از ظرفیت پیمانکاران بومی استفاده می‌شود.

بکارگیری  پیمانکاران بومی در اجرای طرح‌های نفتیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، استاندار کرمانشاه در نشست با صنعتگران ، پیمانکاران و تولید کنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی گفت: تلاش می‌شود برای اجرای پروژه‌های نفتی پیمانکاران بومی استان جذب  شوند و از پیمانکاران غیر بومی استفاده نشود چرا که در زلزله‌ی سال  ۱۳۹۶  بیش از ۵۰ درصد پیمانکاران پروژه‌های واحد‌های مسکونی و صنفی غیر بومی بودند.

بازوند گفت: عملیات اجرایی پروژه‌ی پتروشیمی اسلام آباد غرب به عنوان پتروشیمی چهارم با سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد تومان آغاز شده و پتروپالایش و پالایشگاه گیلانغرب هم در حال جانمایی هستند  که می‌توانند ظرفیت بزرگی برای رونق اقتصادی استان محسوب شوند.

وی تصریح کرد: ۳ پالایشگاه کوچک زنجیره ارزش افزوده برای طرح‌های بزرگ در شهرستان‌های روانسر، سنقر و کلیایی و کنگاور هم با اعتبار ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد دلار احداث می‌شود.

استاندار کرمانشاه گفت: پالایشگاه آناهیتا هم با ۲ سهامدار قرارگاه خاتم و شرکت ملی پخش و پالایش در حال تجهیز کارگاه است.

بازوند با اشاره به مهارت کارکنان در موقع اجرا و بعد از اجرای طرح اظهار داشت: طبق توافق با رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و مشارکت وزارت نفت قرار است در سال ۱۴۰۰، هفت تا ۸ هزار نفر در حوزه‌ی نفتی آموزش‌های لازم را فرا گیرند.

سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه هم گفت: قرار است لیست پیمانکاران، تولید کنندگان، مهندسان و سازندگان تجهیزات  و مصالح ساختمانی هر چه سریعتر به وزرات نفت ارسال می شود تا از ظرفیت بومی استان در اجرای طرح‌های نفتی استفاده کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه نائب قهرمان مسابقات دو و میدانی جام امام رضا(ع)شد