بیانه آیت الله نریمانی در پی هتک حرمت به خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش افق کرمانشاه، متن پیام بدین شرح است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”
وَ لْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّهٌ یَدْعُونَ إِلَى الْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ (آیه ۱۰۴ آل عمران)
و باید از میان شما گروهی باشند که مردم را به نیکی فراخوانند و آنان را به کار پسندیده وادارند و از کار زشت و نکوهیده نهی کنند، اینان اند که نیکبخت خواهند بود.
امر به معروف و نهی از منکر به عنوان فریضه‌ای عمومی و واجب همگانی، ضامن حفظ ارزش‌ها و مانع گسترش ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌هایی است که بنیان‌های انقلابی جامعه را هدف گرفته است که در اصل هشتم قانون اساسی در جمهوری اسلامی ایران نیز به آن تصریح شده است.
امروزه که استکبار جهانی، با تهاجم فرهنگی امنیت اخلاقی و معنوی جامعه دینی را متزلزل نموده، ضرورت دارد که امر به معروف و نهی از منکر بیش ازگذشته مورد توجه قرار بگیرد.
اخیرا در پی هتک حرمت به همسر و دختر محترم شهید مدافع حرم «حاج حسین علیخانی» که برای اجرای فرمان الهی در محله خود مورد حمله دو نفر از فریب‌خوردگان در انظار عمومی قرار گرفتند با هیچ دلیلی قابل توجیه نیست؛ این بانوان مومنه و مجاهده نمونه بارز یک زن مسلمان هستند.
اینجانب ضمن اظهار برائت و انزجار از این اتفاق ناخوشایند و برخورد هتاکانه با بانوی محترم آمره به معروف، اعلام حمایت خود را از جریان احیاگر ارزش‌های انقلابی اعلام می‌دارد و همچنین از دستگاه محترم قضایی خواستار برخورد قانونی با متخلفان این حادثه نیز می‌باشم

نوشته بیانه آیت الله نریمانی در پی هتک حرمت به خانواده شهید مدافع حرم اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.