بیوگرافی یاسین سلمانی بازیکن جدید پرسپولیس

بیوگرافی یاسین سلمانی بازیکن جدید پرسپولیس

بازیکن جوان فوتبال کشورمان که سابقه بازی در تیم های نونهالان، و همچنین تیم ملی جوانان را داشت به تیم پرسپولیس پیوست، سلمانی در تاریخ بیست و نهم مرداد سال ۱۴۰۲ به اعضای تیم سرخ پوشان ملحق گردید که با پست هافبک میانی به زمین می رود. او کاپیتان تیم ملی امید ایران هم می باشد. در این مطلب شما عزیزان همراه را با بیوگرافی یاسین سلمانی آشنا می کنیم.

بیوگرافی یاسین سلمانی بازیکن دهه هشتادی پرسپولیس

یاسین سلمانی فوتبالیست ده هشتادی می باشد که در پست بازی می کند. او که پیش از این با بازی در سپاهان و همچنین تیم ملی عملکرد خوبی از خود نشان داده است با افزودن به لیست بازیکنان تیم پرسپولیس، نگاهها را به خود خیره کرده که آیا این عملکردش در تیم سرخپوشان تیم پرسپولیس چگونه می باشد؟ او در هشتم ماه اسفند سال ۸۰ در گرگان متولد شد. آغاز به بازی فوتبال او در سال ۱۳۸۶ با پیوستن به آکادمی شموشک گلستان رقم خورد که تا انتهای سال ۱۳۹۳ هم در آن بازی می کرد. وقتی سیزده ساله بود به سپاهان رفت و نخستین بازی خود در سپاهان را روبروی تیم شاهین بوشهر تجربه نمود که نتیجه ۵ – ۰ به سود تیم سپاهان بود.

مرور زندگی ورزشی یاسین سلمانی

بیوگرافی یاسین سلمانی + عکس های متفاوتش

او در روبروی تیم شاهین بوشهر مدتی کم تنها به خاطر داشتن حضور رسمی در لیگ برتر بازی نمود اما با همین بازی کوتاه هم موفق شد توجه داورها و سرمربی ها را به خود جلب کند و بعد از آن در ترکیب اصلی تیم جای گرفت. با در نظر گرفتن باور ویژه سرمربی تیم سپاهان (محرم نویدکیا) بر بکارگیری بازیکن های آکادمی تیم او انتخاب شد تا توانایی هایش را در لیگ بیستم به نمایش گذاشته و در تیم سپاهان به یک بازیکن مفید مبدل گردد. یاسین سلمانی در حال حاضر هافبک هجومی سپاهان است که گفتنی است با هر دو پای خود می تواند در زمین بازی نماید. او دارای ۱۸۳ سانتیمتر قد است.

مرور زندگی ورزشی یاسین سلمانی

آشنایی با بیوگرافی یاسین سلمانی