تاکنون ۳۴۰ هزار انواع مواد محترقه در کرمانشاه کشف شده
است
تاکنون ۳۴۰ هزار انواع مواد محترقه در کرمانشاه کشف شده
است

محمد رضا آمویی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نگاه مردم و خانواده‌ها به مراسم شب چهارشنبه آخر سال با توجه به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی های صورت گرفته تغییر پیدا کرده است. وی افزود: وقتی اتفاق ناخوشایندی مانند سال‌های گذشته پیش می‌آید تا سال‌ها افراد و خانواده‌ها دچار آسیب‌های روانی […]

محمد رضا آمویی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نگاه مردم و خانواده‌ها به مراسم شب چهارشنبه آخر سال با توجه به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی های صورت گرفته تغییر پیدا کرده است.

وی افزود: وقتی اتفاق ناخوشایندی مانند سال‌های گذشته پیش می‌آید تا سال‌ها افراد و خانواده‌ها دچار آسیب‌های روانی می‌شوند و خوشبختانه امسال شاهد اتفاق خاصی در مورد مراسم چهارشنبه سوری نبوده‌ایم.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به فروش وسایل آتش زا در معابر شهری تصریح کرد: بسیاری از این وسایلی که در معابر شهری فروخته می‌شود مجاز هستند و گشت‌های اصناف در حال نظارت بر این فروشندگان هستند.

آمویی خاطر نشان کرد: تاکنون ۳۴۰ هزار مواد محترقه و ۵۴ کیلوگرم انواع مواد آتش زا مانند اکلیل سرنج در استان کرمانشاه کشف شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های نیروی انتظامی برای مراسم چهارشنبه آخر سال بیان کرد: طرح چهارشنبه آخر سال با حضور مأموران نیروی انتظامی در مناطق کم برخوردار اجرایی می‌شود و طی ۴۸ ساعت آینده پاکسازی مناطق آلوده شناسایی شده از سوی پلیس انجام خواهد گرفت.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: همچنین خودروهایی که در چهارشنبه آخر سال در شهر باعث ایجاد رعب و وحشت شوند با همکاری دستگاه قضائی تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف خواهند شد و مردم می‌توانند اینگونه موارد را به سامانه ۱۱۰ پلیس اعلام کنند.

آمویی تصریح کرد: امسال همانند سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا از مردم درخواست می‌کنیم از دورهمی ها پرهیز کنند و اجازه تجمع در مکان‌های عمومی را برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری نخواهیم داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه خودرویی و موتوری برگزارمی‌شود

معاون نیروی انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: نگاه نیروی انتظامی به مراسم چهارشنبه پایان سال نگاه فرهنگی است و از خانواده‌ها در خواست داریم مراقب فرزندان خود در این شب باشند تا شاهد وقوع اتفاق ناگواری نباشیم.