تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعدادی از توسط آمریکا گفت: تحریم خبرگزاری‌های فارس و تسنیم و شبکه پرس تی وی نشان‌دهنده ناتوانی و استیصال آمریکایی‌‌هاست.

وی افزود: آمریکا و متحدانش در سال گذشته تمام توان خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌کار گرفتند تا با ایجاد آشوب و اغتشاش و درگیری در ایران، نظام جمهوری اسلامی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با چالش مواجه کنند و از این طریق به اهدافشان در کشور ما برسند که ناکام ماندند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ناکامی و عصبانیت آنها از بی‌نتیجه بودن اقداماتشان در سال گذشته باعث شده تا آنها از سر استیصال رو به تحریم رسانه‌های ما بیاورند.

کوثری خاطرنشان کرد: آمریکا و متحدانش با در اختیار داشتن ابزارهای رسانه‌ای و دروغ‌پراکنی توسط رسانه‌هایشان سعی دارند تا از این طریق اهداف ناصحیح خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال کنند که البته تاکنون ناکام بوده‌اند.

تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

وی افزود: آنها با وجود در اختیار داشتن رسانه‌های مختلف به هیچ وجه صدای مخالف خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌توانند تحمل کنند و برنمی‌تابند و از سر ناتوانی و ضعف و استیصال رو به تحریم رسانه‌ها می‌آورند؛ چراکه کار دیگری از آنها ساخته نیست.

پیشنهاد فر نیوز
نیروهای اجتماعی ایران در حکمرانی اقتصادی ساماندهی شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *