تدارک ۱۰ جایگاه عرضه «دام زنده» در کرمانشاه

محمد موحدی مجد در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت خرید دام سالم جهت قربانی در عید قربان گفت: در همین راستا ۱۰ جایگاه عرضه دام زنده در سطح شهر راه‌اندازی شده که تحت نظارت کارشناسان بهداشت و دامپزشکی قرار دارند.

وی افزود: این ۱۰ مرکز در هشت منطقه شهرداری مستقر هستند و به شهرداری‌های مناطق اعلام کرده‌ایم با نصب بنر، محل این جایگاه‌ها را در سطح شهر اطلاع‌رسانی کنند.

موحدی مجد در خصوص محل این مراکز گفت: این ۱۰ مرکز در «بلوار گلریزان، جنب پارک گلریزان»، « انتهای دولت آباد، میدان سردار سنجابی»، «انتهای خیابان ارتش، زیر سیم ارتش»، «میدان شهدا – محل پنجشنبه بازار»، «پارک فراز، مقابل ترمینال اسلام آبادغرب»،«میدان ظفر، ابتدای خیابان تنگه کنشت»، «بلوارشهید صیاد شیرازی، جنب کلانتری نیایش»، «خیابان ۵۶ متری علوم پزشکی، جنب پارک کاج»، «بلوار شهید شیرودی (تاقبستان)، جنب ورزشگاه امام خمینی (ره)» و «شهرک پردیس، میدان فلسطین» قرار دارند.

مدیرهماهنگی امور خدمات شهری شهرداری کرمانشاه توصیه کرد، افراد دام قربانی خود را از این مراکز تهیه کنند تا نسبت به سلامت آن اطمینان داشته باشند.

وی افزود: بیماری‌های بسیاری از طریق دام قابل انتقال است، بنابراین توصیه می‌شود برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری‌ها، حتما دام از مراکز مجاز تهیه شود.

وی از برخورد با مراکز غیرمجاز عرضه دام هم خبر داد و افزود: نیروهای اجراییات در عید قربان گشت‌زنی انجام داده و با افراد عرضه‌کننده دام خارج از این مراکز برخورد می‌کنند.

انتهای پیام

نوشته تدارک ۱۰ جایگاه عرضه «دام زنده» در کرمانشاه اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.