ترابی و تلاش ویژه برای بازگشت به تیم‌ملی (عکس)
ترابی و تلاش ویژه برای بازگشت به تیم‌ملی (عکس)

ترابی که پس از یک نیم فصل ناموفق به جمع سرخپوشان ملحق شد، در حالی اولین جلسه تمرینی در سال جدید را آغاز کرده که غیبتش در فهرست تیم ملی مسئله قابل انتظاری بود. او فصل گذشته، فصلی رویایی را با پرسپولیس سپری کرد اما انتقال به العربی، آورده مطلوب این بازیکن را برایش نداشت […]

ترابی که پس از یک نیم فصل ناموفق به جمع سرخپوشان ملحق شد، در حالی اولین جلسه تمرینی در سال جدید را آغاز کرده که غیبتش در فهرست تیم ملی مسئله قابل انتظاری بود.

او فصل گذشته، فصلی رویایی را با پرسپولیس سپری کرد اما انتقال به العربی، آورده مطلوب این بازیکن را برایش نداشت و سبب شد تا از تیم ملی هم کنار برود. حالا ترابی در تلاش است تا دوباره مورد توجه کادرفنی قرار گیرد.

مهدی ترابی در دو بازی اولش برای پرسپولیس درخشش بسیار خوبی داشت و توانست یک پنالتی بگیرد و یک گل هم بزند تا شروعی رویایی با سرخپوشان داشته باشد و شاید با ادامه این روند، او دوباره به تیم ملی راه پیدا کند.

او بازیکنی خوش تکنیک است که در بسیاری از بازی های دو فصل اخیر، به تنهایی عامل برتری پرسپولیس شده و شاید حضور چنین بازیکنی در ترکیب تیم ملی، کار تیم اسکوچیچ مقابل عراق و بحرین را بهتر کند.

مهدی ترابی

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازداشت قاری مجالس عزا در هرسین