ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز
ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز

براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور از آخرین وضعیت محورهای شمالی، در محور هراز (شمال به جنوب) محدوده تونل شماره یک و حدفاصل گزنک تا آب اسک در برخی مقاطع ترافیک سنگین است. همچنین در محور چالوس (شمال به جنوب) محدوده‌های مرزن آباد و گرماب نیز ترافیک سنگین و در محور فیروزکوه و آزادراه تهران […]

براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور از آخرین وضعیت محورهای شمالی، در محور هراز (شمال به جنوب) محدوده تونل شماره یک و حدفاصل گزنک تا آب اسک در برخی مقاطع ترافیک سنگین است.

همچنین در محور چالوس (شمال به جنوب) محدوده‌های مرزن آباد و گرماب نیز ترافیک سنگین و در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) ترافیک روان گزارش شده است.

براساس این گزارش محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه با بارش باران همراه شده و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت  فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

گزارش مرکز مدیریت راه ها از آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های تهران، ‌ البرز و مازندران حکایت دارد.

محورهای مسدود شریانی

شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر نیز محورهای مسدود شریانی و مسجدسلیمان – ایذه محور مسدود غیرشریانی گزارش شده اند.

محدودیت تردد با تغییر مسیر

بر اساس این گزارش، محور قزوین – همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دوطرفه انجام می‌شود.

شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود، سی سخت – پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده، پونل – خلخال، محورهای دارای انسداد فصلی گزارش شده اند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دعای جوشن کبیر با نوای میثم مطیعی+ صوت و متن