ترکیب احتمالی سپاهان مقابل استقلال

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل استقلال

تیم فوتبال از ساعت ۲۰ امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان است و دیدار هفته سوم را برابر این تیم برگزار خواهد کرد.

در ترکیب احتمالی سپاهان در بازی امروز، پیام نیازمند که ابتدای هفته در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست، در تمرینات سپاهان تا روز دوشنبه غایب بود، اما حضور او در تمرین روز سه‌شنبه و صحبت‌های مورایس در نشست خبری نشان می‌دهد، احتمالاً نیازمند با وجود ضربه روحی شدیدی که خورده است در بازی با استقلال در چارچوب دروازه سپاهان خواهد ایستاد. در کنار همه مسائل اما در صورتی که نیازمند برابر استقلال به میدان برود با ۱۱۹ بازی برای سپاهان به تنهایی در جایگاه نخست دروازه‌بانان سپاهان با بیشترین بازی قرار می‌گیرد و رکورد رحمان احمدی با ۱۱۸ بازی را خواهد شکست.

تنها تغییر سپاهان برابر استقلال مربوط به خط دفاع است. نیلسون جونیور با پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیتش برابر استقلال در کنار دانشگر زوج قلب دفاع سپاهان خواهد بود. در دو جناح خط دفاعی نیز مانند همیشه رامین رضائیان و میلاد زکی‌پور بازی خواهند کرد، دو دفاع کناری که در حملات نیز نقش فراوانی دارند.

با مصدومیت امید نورافکن و محمد کریمی و البته ثبت نشدن قرارداد دابو، شانس به محمدجواد حسین‌نژاد رو کرد تا مورایس از او در ترکیب اصلی بازی با ذوب‌آهن استفاده کند. درخشش او در آن بازی باعث شده است تا مورایس برای بازی با استقلال نیز از او در ترکیب اصلی استفاده کند. حسین‌نژاد نقش هافبک هجومی تیم را بر عهده خواهد داشت و در پشت او محمد قربانی هافبک دفاعی خط هافبک چهارنفره سپاهان است. در دو جناح خط هافبک سپاهان نیز فرشاد احمدزاده و رضا شکاری حضور خواهند داشت. احسان پهلوان دیگر بازیکنی است که مورایس احتمالاً از او در نیمه دوم در خط هافبک بهره ببرد.

خط حمله سپاهان را شهریار مغانلو و رضا اسدی تشکیل می‌دهند، دو بازیکنی که هر کدام در دو بازی قبلی دو گل زده‌اند و در حال حاضر بهترین گلزنان فصل هستند. البته مغانلو به عنوان مهاجم نوک در ترکیب استفاده می‌شود و رضا اسدی با آزادی عمل بیشتر در پشت مغانلو یا کناره‌ها به کار گرفته خواهد شد. سپاهان همچنین کاوه رضایی را نیز روی نیمکت دارد تا در صورت نیاز از او استفاده شود. از عیسی آل‌کثیر هنوز خبری نیست و شنیده می‌شود به دلیل ثبت نشدن قراردادش، احتمالاً از سپاهان جدا خواهد شد.

ترکیب احتمالی سپاهان برای دیدار استقلال به شرح زیر است:

پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضائیان، محمدجواد حسین‌نژاد، محمد قربانی، فرشاد احمدزاده، رضا شکاری، رضا اسدی و شهریار مغانلو.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل استقلال