تصادف مرگبار در محور سنقر-همدان/ ۴ نفر کشته شدند

سرهنگ کیخسرو دستغیب در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وقوع این حادثه در ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته (۱۵ مرداد) در محور سنقر به همدان، در تشریح جزییات آن گفت: در این حادثه متاسفانه یک دستگاه خودروی سواری کوییک با یک دستگاه تراکتور برخورد می کند.

وی افزود: در این حادثه خودروی سواری به علت عدم توجه به جلو از پشت به تراکتور برخورد کرده و متاسفانه از چهار سرنشین خودرو سه نفر در دم فوت کرده و یک نفر هم ساعاتی بعد در بیمارستان جان خود را از دست داد.

دستغیب خاطرنشان کرد: در این حادثه ۵۰ درصد خودروی سواری مقصر بوده و ۵۰ درصد نیز راننده تراکتور به دلیل عدم نصب تجهیزات ایمنی، عدم نصب علائم هشداردهنده و رانندگی در سطح سواره رو مقصر شناخته شده است.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه تنها رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توانست از کشته شدن چهار نفر جلوگیری کند، گفت: متاسفانه رانندگان تا زمانی که دچار مشکل نشوند و تصادف و حادثه را تجربه نکنند نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اهتمامی ندارند و این درحالی است که با رعایت این قوانین به راحتی می‌توان از کشته شدن افراد و داغ دار شدن خانواده‌ها جلوگیری کرد.

دستغیب گفت: توصیه ما به رانندگان این است که حتما قوانین راهنمایی و رانندگی را جدی گرفته و از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

وی افزود: توجه به جلو حین رانندگی و نیز نصب علائم هشدار دهنده بر روی خودروهایی مانند تراکتور هم بسیار حائز اهمیت است تا از بروز چنین حوادثی جلوگیری شود.

انتهای پیام

نوشته تصادف مرگبار در محور سنقر-همدان/ ۴ نفر کشته شدند اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.