تعمیر ۴ منزل خانواده محروم به ارزش ۴۳ میلیون تومان در
کرمانشاه
تعمیر ۴ منزل خانواده محروم به ارزش ۴۳ میلیون تومان در
کرمانشاه

محسن مرادی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خادمیاران رضوی استان کرمانشاه به نیابت از امام رضا (ع) در آستانه سال جدید با هدف حمایت از محرومین اقدام به شناسایی، بهسازی و نوسازی منازل محرومین کرده‌اند. وی افزود: طی این طرح چهار منزل خانواده محروم در روستای گرمیانک، روستای قلعه محمدعلی، محله […]

محسن مرادی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خادمیاران رضوی استان کرمانشاه به نیابت از امام رضا (ع) در آستانه سال جدید با هدف حمایت از محرومین اقدام به شناسایی، بهسازی و نوسازی منازل محرومین کرده‌اند.

وی افزود: طی این طرح چهار منزل خانواده محروم در روستای گرمیانک، روستای قلعه محمدعلی، محله شهیاد و چهارراه جعفر آباد کرمانشاه مجموعاً به ارزش ۴۳ میلیون تومان بهسازی و تا پایان سال ۱۳۹۹ به خانواده‌های محروم تحویل داده شد.

مسئول کانون خدمت رضوی گروه‌های جهادی استان کرمانشاه تصریح کرد: در طرح تعمیر منازل محرومین که از ابتدای فصل زمستان آغاز شده بهسازی ۴۶ باب منزل صورت گرفته است.

مرادی با اشاره به خدمات صورت گرفته در طرح شناسایی، بهسازی و نوسازی منازل محرومین بیان کرد: ایزوگام، لوله کشی آب و گاز، کاشی و سرامیک تعمیرات داخلی، حصارکشی و… از جمله خدمات ارائه شده توسط خادمیاران رضوی برای این منازل بوده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روز بدون فوت کرونایی در استان کرمانشاه