تقویم کاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، تدوین می گردد/ راه اندازی دو فرهنگسرای جدید

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، بر تهیه تقویم کاری این سازمان در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش فر نیوز  به نقل از   واحد خبر اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، دکتر ایمان درخشی در جلسه شورای مدیران سازمان فرهنگی که با حضور معاونین، روسای ادارات و مدیران فرهنگسراها برگزار شد اظهار کرد: تدوین تقویم کاری سازمان باعث ارتقاء سطح برنامه های فرهنگی و اجتماعی خواهد شد، لذا معاونین و روسای ادارات با قید فوریت نسبت به تهیه این تقویم جهت تمامی برنامه ها از زمان حال تا پایان سال اقدام کنند.

وی با بیان اینکه فرهنگسراها نقش مهمی در ارتقاء سطح فرهنگی دارند افزود: راه اندازی دو فرهنگسرای جدید در دست اقدام است که بزودی به مرحله اجرایی خواهد رسید.  سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: همچنین لایحه احداث سرای محله در مناطق حاشیه نشین نیز تنظیم و جهت بررسی و تصویب ارسال شده‌ است.

 

درخشی با تاکید بر تقویت کلاس های آموزشی در فرهنگسراها گفت: ارتباط شهروندان با فرهنگسراها باید افزایش یابد. وی خاطرنشان کرد: مجموعه پرسنل سازمان فرهنگی نسبت به ارائه طرح های خود در راستای خرد جمعی و افزایش مشارکت در امور فرهنگی و اجتماعی اقدام کنند.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه با تقدیر از اداره ورزش سازمان بیان کرد: تشکیل هیأت ورزشی و همچنین تقویت تیم های فوتبال و والیبال شهرداری از اقدامات خوب این اداره است. درخشی در ادامه با بیان اینکه اقدامات و برنامه های اداره ارتباطات سازمان فرهنگی در نحوه اطلاع رسانی، ارتباط با شهروندان و اطلاع رسانی نوین مورد رضایت مجموعه مدیران سازمان و مردم است تاکید کرد: لازم است که دبیرخانه ثبت ایده در اداره ارتباطات تشکیل و شهروندان نسبت به ارائه طرح و ایده های قابل اجرا اقدام کنند.

وی با تاکید بر نقش مهم شهروندان در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی گفت: تمامی معاونت و ادارات تابعه سازمان قبل از تصمیم گیری درخصوص هرگونه برنامه، نسبت به مشورت با اداره ارتباطات اقدام تا این اداره نیز نظرات خود را که برگرفته از خواست و نظرات مردمی است ارائه دهد که اینچنین بتوان تمامی آحاد جامعه را در امور فرهنگی و اجتماعی دخیل کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در پایان به معاونت فرهنگی و اداره ارتباطات سازمان مأموریت داد تا نسبت به شناسایی افرادی که با کارهای خلاقانه درحال خدمت به مردم اند اقدام و از آنان تجلیل شود.

گفتنی است که در این نشست، آقای سیاوش زنگنه بعنوان رئیس اداره هنری معاونت فرهنگی_هنری سازمان فرهنگی منصوب و معرفی شد.

پیشنهاد فر نیوز
جزئیات تازه ای کالا برگ الکترونیکی