تلاش دشمنان برای خالی گذاشتن عرصه حضور مردم در
انتخابات
تلاش دشمنان برای خالی گذاشتن عرصه حضور مردم در
انتخابات

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، گفت : دشمنان از مدت‌ها قبل با رسانه‌هایی که در اختیار دارند تلاش می‌کنند تا مردم را از حضور در انتخابات باز دارند و این وظیفه ما کارگزاران نظام است که شرایط حضور همه مردم با هر […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، گفت : دشمنان از مدت‌ها قبل با رسانه‌هایی که در اختیار دارند تلاش می‌کنند تا مردم را از حضور در انتخابات باز دارند و این وظیفه ما کارگزاران نظام است که شرایط حضور همه مردم با هر سلیقه و تفکری را در این رویداد مهم فراهم کنیم.

او با اشاره به اینکه بهار سال آینده انتخابات بسیار مهم ریاست جمهوری را پیش رو داریم، گفت : به حضور همه جانبه مردم و به خصوص جوانان در این برنامه مهم نیاز داریم.

خوش اقبال با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم، افزود: باید تلاش کنیم این مشکلات به حداقل برسد هر چند خود مردم فهیم کشور نیز همواره و هرجایی لازم بوده به دفاع از انقلاب و آرمان های آن پرداخته و دشمنان را مایوس کرده اند.

او افزود: ما مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی باید بیش از گذشته به جوانان اعتماد کرده و از وجودشان در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم.

خوش اقبال ادامه داد: تجربه نشان داده که هر زمان به جوانان اعتماد کرده ایم نتایج خوبی نیز حاصل شده است.

او ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز در بیانیه گام دوم انقلاب توجه ویژه ای به جوانان داشته اند و ما نیز باید با عمل به منویات معظم له شرایط حضور بیشتر جوانان را در عرصه های مختلف فراهم کنیم.

خوش اقبال گفت: دشمنان انقلاب نیز در سال های اخیر و با درک اهمیت حضور جوانان همه تلاش خود را به کار گرفته تا با القای فضای یاس و ناامیدی در جامعه آنها را از میدان به در کرده و شرایط را به نفع خودشان رقم بزنند .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تجلیل ازحامیان و هنرمندان تئاتر استان به بهانه روز جهانیتئاتر

انتهای پیام/د