تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز است؛ امدادرسانی به
۱۷۵ خودروی گرفتار در برف
تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز است؛ امدادرسانی به
۱۷۵ خودروی گرفتار در برف

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  اظهار داشت: از زمان شروع بارش برف تمام نیروهای راهداری همچنان در محورهای استان حضور دارند و با توجه به این که بارش با کولاک و باد همراه بوده خدمت‌رسانی بسیار شده است. وی با بیان این که تمام محورهای مواصلاتی بازگشایی شده است عنوان کرد: […]

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  اظهار داشت: از زمان شروع بارش برف تمام نیروهای راهداری همچنان در محورهای استان حضور دارند و با توجه به این که بارش با کولاک و باد همراه بوده خدمت‌رسانی بسیار شده است.

وی با بیان این که تمام محورهای مواصلاتی بازگشایی شده است عنوان کرد: تنها گردنه کشک‌میر حد فاصل سنقر تا کامیاران به دلیل کولاک خیلی شدید و باد امکان فعالیت وجود ندارد و با هماهنگی پلیس راه این مجوز از دو طرف مسدود است.

کرمی با بیان اینکه در تمامی مجوزهای مواصلاتی استان بارش برف و باران گزارش شده است گفت: دو محور روستایی در ثلاث ‌باباجانی و پاوه نیز مسدود شده بود که بازگشایی شد.

وی با اشاره به اینکه مجموع نیروهای راهدار آماده باش و مستقر در راهدارخانه های سطح استان و درگیر برف روبی ۲۶۱ نفر است افزود: ۱۶۲ دستگاه ماشین‌آلات درگیر این عملیات‌ها شد و تاکنون ۲۹۵۷ کیلومتر باند برف‌روبی شده است.

کرمی با بیان اینکه ۲۰۱۷ تن شن و نمک مورد استفاده قرار گرفته است عنوان کرد: به ۱۷۵ خودروی گرفتار در برف امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به بارش برف در ۳۰۷۹ محور روستایی و فعالیت ۲۲ راهدار و ۱۵ دستگاه ماشین‌آلات در این محورها گفت: از ابتدای صبح امروز جهت جلوگیری از یخ‌زدگی جاده‌ها نیروهای راهداری مشغول نمک پاشی محورهای مواصلاتی هستند.

کرمی افزود: شهروندان برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان از طریق تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و حمل و نقل استان کرمانشاه و کشور را دریافت کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نماینده مردم قصرشیرین: روستاهای بازسازی نشده از جنگ درقصرشیرین جانمایی شده‌ است

انتهای پیام/۸۳۲/ح