توانایی «نصرالله» در شناخت نقاط ضعف «اسرائیل»

توانایی «نصرالله» در شناخت نقاط ضعف «اسرائیل»

اظهارنظر مقامات امنیتی رژیم اشغالگر در رسانه‌های این رژیم درباره تهدید ، دبیرکل در سخنرانی اخیر خود به بازگرداندن « » به عصر حجر همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اینترنتی خبرگزاری اسپوتنیک، رسانه‌های صهیونیستی به نقل از آویگدور لیبرمن، وزیر سابق جنگ رژیم اشغالگر و رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» اعلام کردند سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله، بهتر از دیگران از اوضاع ما با خبر است.

یک مقام ارشد امنیتی نیز درباره انتقاد از هرتزی هالیوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی و تهدید سید حسن نصرالله علیه یوآو گالانت وزیر جنگ این رژیم در سخنرانی اخیر خود در سالگرد پیروزی در جنگ ژوئیه ۲۰۰۶ اظهار نظر کرد.

در این حال پایگاه اینترنتی شبکه «کان» اعلام کرد آریه گولان، مسئول امنیتی صهیونیستی در یک برنامه رادیویی گفت «در زمانی که دستگاه سیاسی مشغول محکومیت رئیس ستاد ارتش است، نصرالله به ما یادآوری کرد که باید به چه چیز‌هایی مشغول باشیم.»

دیروز یائیر نتانیاهو، پسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پست اریز تدمر، عضو لیکود و شخصیت رسانه‌ای سابق را به اشتراک گذاشت و جنجال به پا کرد. تدمر در این پست گفته بود هالیوی به عنوان شکست خورده‌ترین و مخرب‌ترین رئیس ستاد ارتش در تاریخ این رژیم و ارتش آن در یاد‌ها خواهد ماند.

به نوشته این سایت، نتانیاهو همین پست را در کانال تلگرامی خود که حدود ۱۲.۵ هزار دنبال کننده دارد به اشتراک گذاشت و دقایقی بعد آن را حذف کرد. پس از آن، یوآو گالانت، این موضوع را محکوم کرد و بیانیه‌ای رسمی در تمجید از هالیوی صادر کرد.

توانایی «نصرالله» در شناخت نقاط ضعف «اسرائیل»

در همین ارتباط رسانه‌های مختلف صهیونیستی در مورد سخنرانی سید حسن نصرالله در هفدهمین سالگرد پیروزی در جنگ ژوئیه ۲۰۰۶ که در آن به بازگرداندن «اسرائیل» به عصر حجر تهدید کرد، اظهار نظر کردند. رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند سید حسن نصرالله از مسائل داخلی این رژیم شناخت دقیق دارد.

حزی سمنتوف، مفسر مسائل عربی در کانال ۱۳ رژیم اشغالگر گفت: دبیرکل حزب الله همچنان آگاهی خود را از اوضاع سیاسی اسرائیل به رخ کشید و در سخنرانی خود اعلام کرد ارتش اسرائیل در پی دودستگی داخلی در اسرائیل در بدترین وضع به سر می‌برد.

در سالروز پیروزی حزب‌الله بر رژیم صهیونیستی سید حسن نصرالله در سخنرانی خود با اشاره به اینکه «مسیر محور مقاومت مسیر صعودی و رو به پیشرفت است»، تاکید کرده بود «اگر نبرد به نبرد با محور مقاومت تبدیل شود، دیگر چیزی به نام اسرائیل وجود نخواهد داشت».