توسعه ی فعالیت های ورزشی مدارس استان
توسعه ی فعالیت های ورزشی مدارس استان

به منظور کنترل وزن دانش آموزان؛ معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه  گفت:  فعالیت‌های ورزشی در مدارس استان توسعه می یابد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،  پروین با بیان اینکه  در سال‌های اخیر و با شیوع ویروس کرونا شاهد تغییر سبک زندگی مردم  و کاهش‌فعالیت‌های  ورزشی  هستیم گفت: […]

به منظور کنترل وزن دانش آموزان؛

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه  گفت:  فعالیت‌های ورزشی در مدارس استان توسعه می یابد.

توسعه ی فعالیت های ورزش مدارس استان در فضای مجازیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،  پروین با بیان اینکه  در سال‌های اخیر و با شیوع ویروس کرونا شاهد تغییر سبک زندگی مردم  و کاهش‌فعالیت‌های  ورزشی  هستیم گفت: دانش‌آموزان نیز از این موضوع مستثنی نیستند.

وی افزود: با توجه به اینکه چاقی و کم تحرکی عامل مهمی در بروز بیماری‌هاست و در میان دانش‌آموزان زنگ خطر چاقی و اضافه وزن  به صدا در آمده است افزود: وزارت آموزش و پرورش با اجرای سیاست‌هایی از جمله طرح ملی کوچ در صدد اصلاح این روند است.

پروین با اشاره به اجرای خوب و مطلوب طرح ملی کنترل وزن و چاقی در سطح استان گفت: خوشبختانه با تلاش همکاران و مشارکت دانش آموزان موضوع کاهش وزن دانش آموزان در حال انجام است.

وی اظهار داشت: توسعه فعالیت‌های ورزشی و تربیت بدنی در مدارس استان در دستور کار قرار دارد و  با وجود محدودیت‌های کرونایی این برنامه در فضای مجازی و بستر شاد استمرار می‌یابد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۴۱۵ میلیون ریال روغن خوراکی احتکار شده درکرمانشاه