توضیحات معاون وظیفه عمومی انتظامی ایلام درباره بخشودگی جدید اضافه خدمت

توضیحات معاون وظیفه عمومی انتظامی ایلام درباره بخشودگی جدید اضافه خدمت

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام گفت : دراجرای ابلاغیه صادره از معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ، اضافه خدمت سربازان بخشیده شد.

به گزارش فریاد، به نقل از کانال اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ «جعفر فیضی» اظهار کرد: در اجرای ابلاغیه مورخه دهم تیر ماه سال جاری صادره معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، به میمنت عیدسعید غدیر خم، اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه حین خدمت و مشمولان غایبی که تا ۱ مهر ۱۴۰۲ خود را برای اعزام به خدمت معرفی کنند مورد بخشودگی قرار گرفته است.
وی افزود: این بخشودگی صرفا" اضافه خدمت ۹۰ و ۱۸۰ روزه را شامل شده وسایر تبعات غیبت برای استفاده از انواع معافیت‌های تحصیلی و کفالت پا برجا است و اقدامات ضروری در سامانه‌های وظیفه عمومی حداکثر تا روز عید غدیرخم اعمال می گردد.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت : اضافه خدمت سنواتی تمام کارکنان وظیفه که تا ۱ تیر ۱۴۰۲، با ۹۰ یا ۱۸۰ روز اضافه خدمت به خدمت اعزام شده و در حال انجام خدمت سربازی هستند مورد بخشش قرار گرفته است.
این مسئول انتظامی تصریح کرد: اضافه خدمت سنواتی مشمولانی که دارای برگ اعزام به خدمت پایه ۱ مرداد ۱۴۰۲ به بعد هستند در صورت اعزام به خدمت مورد بخشش قرار خواهد گرفت.
معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام گفت: اضافه خدمت سنواتی مشمولان غایبی که تا تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۲ از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰)در خواست اعزام به خدمت خودرا ثبت کنند پس از اعزام به خدمت مورد بخشودگی قرار خواهند گرفت.
فیضی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده‌های آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهره‌مندی از اخبار وظیفه عمومی می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال معاونت در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت:08:15

نظرات