تکرار فینال جام‌حذفی در هفته یازدهم/ تراکتور_استقلالِ داغ در سرمای تبریز
تکرار فینال جام‌حذفی در هفته یازدهم/ تراکتور_استقلالِ داغ در سرمای تبریز

عصر فردا شهر تبریز میزبان یکی از دیدار‌های حساس نیم‌فصل فوتبال ایران خواهد بود. تراکتور و استقلال از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار با قضاوت دکتر بیژن حیدری به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار  که می‌توانست از پر تماشگر‌ترین دیدار‌های نیم‌فصل باشد، از حضور پر‌شور‌ها  محروم است و گرمای بازی تنها امید برای غلبه  […]

عصر فردا شهر تبریز میزبان یکی از دیدار‌های حساس نیم‌فصل فوتبال ایران خواهد بود.

تراکتور و استقلال از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار با قضاوت دکتر بیژن حیدری به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این دیدار  که می‌توانست از پر تماشگر‌ترین دیدار‌های نیم‌فصل باشد، از حضور پر‌شور‌ها 

محروم است و گرمای بازی تنها امید برای غلبه 

بر زمستان تبریز خواهد بود.

تراکتور که پس از برکناری منصوریان و مربی‌گری مسعود شجاعی نتایج خوبی را بدست آورده، امیدوار است با پیروزی در این دیدار خانگی به نزدیکی صدر جدول برسد و هم امتیاز با رقیب آبی‌پوش خود شود.

تبریز‌ی‌ها که در آخرین جدال خود با استقلال در تبریز شکست سنگینی را متحمل شده‌اند، بسیار امیدوارند که بتواند انتقام شکست فصل پیش را از استقلالی‌ها بگیرند.

 اما آبی پوشان تهرانی هم انگیزه‌های به بزرگی در اختیار گرفتن دوباره صدر جدول را دارند و به این راحتی‌ها اجازه هنرنمایی به شاگردان شجاعی را نمی‌دهند.

استقلال که در هفته گذشته با گل دقایق پایانی قائدی از شکست در دربی گریخت، امیدوار است با تکیه بر خط آتش پر قدرت خود، علاوه بر کسب سه امتیاز و پس گرفتن صدر جدول از آبادانی‌ها، انتقام فینال جام حذفی فصل گذشته، که آخرین رویارویی دو تیم بود و با پیروزی تراکتور همراه شد را بگیرد.

هر دو تیم تا به اینجای لیگ بیستم با شش گل خورده بهترین خط دفاعی  را پس از پرسپولیس در اختیار دارند و این امر کار را برای مهاجمان سخت خواهد کرد.

دیدار فردا برای هر دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است امیدواریم این حساسیت مانع از ارائه یک بازی زیبا و پر هیجان نشود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین اخبار کرونا در ایران| ویروس منحوس افسارگسیخته همچنانیکه‌تازی می‌کند/ خدمات خانگی و سودجویان سلامت/ آمار قربانیان کرونااز مرز 70هزار نفر گذشت+ نقشه، نمودار و فیلم