تکمیل فاز نخست پروژه آبرسانی به شهر جوانرود


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از پایان عملیات اجرایی فاز نخست پروژه آبرسانی به شهر جوانرود و بهره‌برداری از چاه شماره‌ یک و اضافه شدن ۳۵ لیتر آب در ثانیه به منابع تأمین آب این شهر خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، رضا داودی روز شنبه یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در جریان بازدید از پایان عملیات اجرایی فاز نخست شامل لوله گذاری از چاه شماره یک به ایستگاه پمپاژ صادق آباد و تجهیز و برق رسانی این چاه، به تشریح مشخصات فنی آن پرداخت و گفت: در این پروژه بیش از ۱۲ کیلومتر لوله‌گذاری خط انتقال از چاه شماره یک به ایستگاه پمپاژ صادق آباد اجرا شده است.
وی عنوان کرد: با برنامه ریزی های به عمل آمده در نظر است فاز دوم این پروژه مشتمل بر تجهیز، برق رسانی و بهره برداری از چاه شماره دو، اجرای قریب به یک کیلومتر خط انتقال و سایر متعلقات پروژه نیز تا پایان اردیبهشت ماه به منظور آبرسانی به مجتمع ۷ روستایی سلکان و همچنین تقویت آب شهر جوانرود به ظرفیت ۲۵ لیتر در ثانیه مورد بهره برداری قرار گیرد.
داودی خاطرنشان کرد: در مجموع با بهره برداری از کل این پروژه، روند آبرسانی به مشترکین شهر جوانرود بهبود قابل توجهی خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پایان افزود: طی یک اقدام جهادی، تکمیل این طرح بسیار مهم و اثربخش با کمک و حمایت دستگاه نظارتی، مجموعه استانداری، فرمانداران جوانرود و روانسر خصوصا در رفع معارضین محلی، بصورت شبانه روزی طی شش ماه صورت پذیرفته و در تابستان سال جاری تنش آبی چندین ساله شهر جوانرود مرتفع خواهد شد.

  • ارسال : Farhadi