تیم والیبال شرکت توزیع نیروی برق قهرمان کارگران استان کرمانشاه

به گزارش فر نیوز تیم والیبال شرکت توزیع نیروی برق نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کارگری استان کرمانشاه شد
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، دهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی کارگری به میزبانی اداره کل کار و امور اجتماعی استان کرمانشاه برگزار و تیم والیبال توزیع برق نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کارگران استان شد.
در این دوره از مسابقات که به صورت دوره ای برگزار شد تیم های شهرداری، پتروشیمی افخم، توزیع برق،پتروشیمی بیستون، سیمان غرب، اداره تربیت بدنی و تامین اجتماعی در سالن کارگران با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم والیبال شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه متشکل از 9 بازیکن و یک سرپرست با شش برد و یک باخت به مقام دوم دست یافت.
این لیگ به مدت هفت هفته برگزار شد. فینال این لیگ در نوزدهم مرداد ماه در سالن کارگران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و رییس اداره ورزش سازمان فرهنگی به قهرمانی تیم شهرداری کرمانشاه به پایان رسید.
تیم شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با مربیگری و سرپرستی سید حامد حسینی و متشکل از آقایان: علی لرستانی، افشین دوباش، احمد حدادی، مهدی شعبانی، رضا نوروزوش، رامین عبدی، حمزه رضایی زاده، سید محمد حسینی والا و حامد منوچهری در این مسابقات حضور داشت.

#همه_با_هم_همیار_برق

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

پیشنهاد فر نیوز
تشریح آخرین جزییات یک پرونده ثبت جهانی دیگر در کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *