ثبت‌نام بیش از ۱۰۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد/شنبه آخرین مهلت نام‌نویسی

دکتر علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه ثبت نام در آزمون مذکور از روز یکشنبه ۷ آبان ماه آغاز شده و تا شنبه ۱۳ آبان ماه ادامه دارد،گفت: داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند همزمان ‌با برگزاری‌ امتحانات‌ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳، در اولین ‌مرحله دوره بیست و نهمین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی‌ کشور بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون شرکت نمایند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبان لازم است در زمان ثبت‌نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دارا باشند چرا که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده شخص داوطلب است.

دکتر کریمیان یادآور شد: ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل شده است که، در انتهای مراحل ثبت نام، شماره پرونده ۷رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت کرده و در پایان لازم است از صفحه ثبت نام نهایی پرینت تهیه کنند.

مشاور رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: هر ساله تعدادی از متقاضیان در درج معدل در زمان ثبت‌نام دقت لازم را ندارند و بعد از قبولی در دانشگاه، متاسفانه به دلیل مغایرت معدل، قبولی آنها لغو می‌شود. لذا باید داوطلبان در درج معدل خود دقت کنند و حتی اگر ثبت‌نام آنها توسط خودشان انجام نشده با مشاهده پرینت ثبت نام موارد درج شده در آن را به دقت بررسی کرده و در صورت لزوم نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ روز جمعه ۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

پیشنهاد فر نیوز
فرماندار اسبق کرمانشاه: کرمانشاه به مدیرانی نیاز دارد که دردمندانه به دنبال منافع عموم مردم باشد

نوشته ثبت‌نام بیش از ۱۰۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد/شنبه آخرین مهلت نام‌نویسی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.