ثبت نام لاماری ایما در مهر ۱۴۰۲| جزئیات ثبت نام و فروش لاماری

ثبت نام لاماری ایما در مهر ۱۴۰۲| جزئیات ثبت نام و فروش لاماری

شرایط فروش ویژه مهرماه ۱۴۰۲ از سوی آرین موتور اعلام شد. این شرایط از نوع پرداخت نقدی با تحویل فوری است.

آرین موتور دور دیگری از شرایط فروش لاماری ایما را اعلام کرد. این شرایط فروش ویژه مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شده است. براساس شرایط اعلام‌شده، متقاضیان می‌توانند خودروی لاماری ایما را با قیمت مصوب به‌صورت نقدی و با موعد تحویل فوری خریداری کنند. بخشنامه فروش لاماری ایما از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ نهم شهریورماه برقرار می‌شود. این شرایط تا روز شانزدهم شهریورماه، یعنی به مدت یک هفته، برقرار خواهد بود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرایط فروش یا شرکت در آن، می‌توانند به نمایندگی‌های آرین موتور در سراسر ایران مراجعه کنند.

شرایط فروش لاماری ایما در مهرماه ۱۴۰۲، ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در اسفندماه ۱۴۰۱ نسبت به پیش‌ثبت‌نام این خودرو اقدام کرده بودند. متقاضیان خرید لاماری ایما با موعد تحویل پاییز ۱۴۰۲، اکنون برای تکمیل وجه فراخوان شده‌اند.

ثبت نام لاماری ایما در مهر ۱۴۰۲| جزئیات ثبت نام و فروش لاماری

شرایط فروش لاماری ایما در مهرماه ۱۴۰۲:

لاماری ایما عضوی از بخش بزرگ کراس‌اوور‌های کوچک مونتاژی در بازار ایران به شمار می‌آید. کی‌ام‌سی K۷، فونیکس تیگو ۷ پرو، فونیکس FX و دیگنیتی پرایم برخی از رقبای لاماری ایما هستند. نماینده آرین موتور از سال ۱۴۰۱ در بازار در ایران حضور دارد و طی دوره کوتاه حضورش، توانسته است توجه مخاطبان را نسبت به خود جلب کند. چهره زیبا و اسپرت در کنار پیشرانه‌ای با راندمان بالا، ازجمله مزایای لاماری ایما برای خریداران هستند.

آرین موتور از زمان آغاز فعالیتش در حوزه مونتاژ خودرو، به‌صورت منظم بخشنامه فروش لاماری ایما را در دسترس مخاطبان قرار داده است. این شرکت اکنون قصد دارد تنوع محصولات برند لاماری را افزایش دهد. لاماری ایما X نسخه فول‌آپشن این خودرو است که مدتی پیش رونمایی شد و احتمالاً تا پایان سال شرایط فروش آن از سوی این شرکت اعلام می‌شود.

پیشنهاد فر نیوز
امباپه در پارتی شبانه| عشق و نفرت امباپه و پاری سن ژرمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *