ثبت نام ۴۴ داوطلب در انتخابات شورای شهر کرمانشاه
ثبت نام ۴۴ داوطلب در انتخابات شورای شهر کرمانشاه

جلیل بالایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر در استان کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون یک صد و ۳۹ نفر شامل ۱۳ زن و یک صد و ۲۶ مرد در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در این استان ثبت نام کرده‌اند. […]

جلیل بالایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر در استان کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون یک صد و ۳۹ نفر شامل ۱۳ زن و یک صد و ۲۶ مرد در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در این استان ثبت نام کرده‌اند.

وی به تحصیلات داوطلبان اشاره کرد و افزود: ۳۵ نفر از داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۸۸ نفر کارشناسی، ۱۰ نفر فوق دیپلم و چهار نفر دارای دیپلم هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: ۲۰ درصد داوطلبان سابقه عضویت در شوراهای اسلامی شهر را داشته و بیشترین ثبت نام مربوط به شهر کرمانشاه با ۴۴ نفر داوطلب و کمترین مربوط به شهر روانسر است.

وی با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان زن عضویت در شوراهای شهر نسبت به دوره قبل ۲ درصد افزایش یافته است، ادامه داد: ۸۸ درصد داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان کرمانشاه کمتر از ۵۰ سال سن داشته و بیش از ۹۰ درصد آن‌ها دارای مدرک کارشناسی هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرگ همزمان پدر و دختر 7 ساله اصفهانی