ثبت یک مورد مرگ کرونایی در استان کرمانشاه
ثبت یک مورد مرگ کرونایی در استان کرمانشاه

شبانه روز گذشته؛ با ثبت یک مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به یک هزار و ۴۳۶ نفر رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر گفت: یک مورد جان باخته شبانه روز […]

شبانه روز گذشته؛

با ثبت یک مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به یک هزار و ۴۳۶ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر ثبت یک مورد مرگ کرونایی در استان کرمانشاهگفت: یک مورد جان باخته شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان جوانرود است.

مهدی محمدی با بیان اینکه هم اکنون ۱۳۶ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند و ۳۲ نفر پس از بهبودی ترخیص شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت ۱۲ بیمار بستری و ۵ بیمار سرپایی مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال حاضر شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، دالاهو، ثلاث باباجانی، روانسر، هرسین، صحنه و کنگاور در وضعیت آبی (کم خطر) بیماری کرونا قرار دارند و شهرستان‌های سرپل ذهاب، گیلانغرب، پاوه، جوانرود و سنقر و کلیایی نیز در وضعیت زرد (خطر متوسط) قرار دارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۷۴ فوتی کرونا در شبانه روز گذشته/۷۱۲۰ بیمار جدید شناساییشدند