جانشین احتمالی علیمنصور در فولاد خوزستان| نه استقلالی و نه پرسپولیسی

جانشین احتمالی علیمنصور در فولاد خوزستان| نه استقلالی و نه پرسپولیسی

باشگاه فولاد علیرضا منصوریان را برکنار کرد. این حق طبیعی هر مدیری است که نیروهای زیردستش را انتخاب کند و بحثی در کنار گذاشتن منصوریانی نداریم که نتیجه هم نگرفت. شکل تمدید قرارداد با او و کنار گذاشتنش هم فعلا سوژه ما نیست…

این روزها برای جانشین منصوریان از هر دری صحبت می‌شود و البته که هیچ‌کس نمی‌داند اصولا فولاد مربی ایرانی می‌خواهد یا خارجی! سابقه فولاد در اخراج مربی در هفته‌های اول هم نمی‌گذارد حدس درستی بزنیم! به رسم همیشه در این گونه موارد بازی اسم و فامیل آغاز می‌شود و این روزها نام‌های ریز و درشتی می‌شنویم که به تجربه ثابت شده صرفا در رسانه‌ها مطرح هستند نه در واقعیت!

منصوریان

بعد از اعلام نام دوست صمیمی برانکو که یک مربی کروات با سابقه کار در حاشیه خلیج فارس است، عده‌ای علم «اسکوچیچ» را دوباره برداشتند که در فولاد کار هم کرده؛ اما بشنوید از نام‌های وطنی …

ابتدا محرم نویدکیا کاندیدای این نیمکت معرفی شد و سپس از مجید جلالی حرف به میان آمد. در صحبت ما با آقا معلم او رسما تاکید کرد که هیچ صحبتی از طرف فولادی‌ها با او نشده؛ مردی که سابقه بسیار خوبی در همین فولاد در لیگ برتر دارد . کمی بعد هم که اسم علی دایی مطرح شد و اسطوره خود راسا بازگشتش به فوتبال را رد کرد!

به احتمال خیلی زیاد محرم هم تنها یک اسم است و در نهایت کسی خواهد آمد که همه را شگفت‌زده می‌کند! اما هر کس که بیاید پاسخ این سوال مهم است که چرا باشگاه فولاد خط مشی و مسیری که برای آینده خود انتخاب کرده را به شکل رسمی اعلام نمی‌کند! این باشگاه که از باشگاه‌های متمول فوتبال ماست، بالاخره مربی خارجی می‌خواهد یا ایرانی؟ فوتبال دفاعی می‌خواهد یا تهاجمی؟

وقتی این نکته‌های ضروری از سوی مدیران با هواداران در میان گذاشته نمی‌شود طبیعی است که ذهن‌ها به این سمت خواهد رفت که تصمیم‌گیران برای فولاد تنها مدیران این باشگاه نیستند و نظر هواداران و اهداف فوتبالی تنها فاکتورهای دخیل در انتخاب مربی نیست!

پیشنهاد فر نیوز
آخرین وضعت شاخص بورس امروز 29 مرداد 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *