جانشین ستاره محروم پرسپولیس مشخص شد!

جانشین ستاره محروم پرسپولیس مشخص شد!

درحالی اولین بازی خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ،با شکست مقابل پشت سر گذاشت که این تیم در بازی با النصر از اوایل نیمه دوم ۱۰ نفره شد. میلاد سرلک هافبک دفاعی قرمزها با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و البته دیدار حساس هفته آینده مقابل الدحیل را هم از دست داد.

میلاد جزو بازیکنان اصلی و تاثیرگذار در سال‌های اخیر بوده و یحیی گل محمدی هم علاقه زیادی به سبک بازی این بازیکن دارد. از همین رو غیبت او در بازی هفته آینده مقابل الدحیل برنامه‌های کادرفنی پرسپولیس را دچار تغییر خواهد کرد.

جانشین ستاره محروم پرسپولیس مشخص شد!

از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد که گل محمدی قصد دارد در بازی با الدحیل از سروش رفیعی استفاده کند و این بازیکن به احتمال زیاد جانشین سرلک در بازی با الدحیل خواهد بود. سروش که فصل را با حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس شروع کرده بود، در دو دیدار اخیر پرسپولیس مقابل فولاد در لیگ و النصر در لیگ قهرمانان آسیا جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس نداشت و کار را از روی نیمکت آغاز کرد.

مسعود ریگی که جانشین رفیعی در ترکیب پرسپولیس شده بود، عملکرد بسیار خوبی داشت و در بازی با الدحیل هم این بازیکن بی حاشیه از ابتدا در ترکیب پرسپولیس قرار خواهد گرفت. به این ترتیب شاهد زوج سروش رفیعی و مسعود ریگی در میانه میدان پرسپولیس برای بازی با الدحیل خواهیم بود و این دو بازیکن در ترکیب ابتدایی سرخ پوشان قرار خواهند گرفت.

پیشنهاد فر نیوز
یک باشکاه علیه پرسپولیس نامه نوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *