جدال جدید سپهر حیدری؛ نوبت به سازمان لیگ رسید!

جدال جدید سپهر حیدری؛ نوبت به سازمان لیگ رسید!

در ساعات گذشته مسئولان در خبری عجیب اعلام کردند که بازی نخست ۲۳ دوره لیگ برتر ایران بین و آلومینیوم بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

البته فدراسیون فوتبال دلیل اصلی این اتفاق را وضعیت خراب و ناآماده سکوهای ورزشگاه آزادی برای حضور تماشاگران اعلام کرده است.

اما انتشار این خبر طی ساعات گذشته با اعتراض و ناراحتی شدید مدیران و مربیان تیم پرسپولیس همراه بوده و آنها این اقدام فدراسیون را ناعادلانه و غیرمنصفانه دانسته اند.

جدال جدید سپهر حیدری؛ نوبت به سازمان لیگ رسید!

در همین راستا اکنون سپهر حیدری کاپیتان پیشین سرخ پوشان یادداشت تند و تیزی را خطاب به سازمان لیگ در حمایت از تیم سابق اش در فضای مجازی منتشر کرده است.

ستاره سابق پرسپولیس در این رابطه نوشته است:

« باز بازی اول چرا باید بدون تماشاگر باشه؟ چرا تیم های دیگه می تونند ولی برای پرسپولیس نباید باشه؟ دوباره یک فصل دیگه و شروع کارشکنی های تکراری. این سناریوی قدیمی خیلی وقته جواب نمیده »

شرط بزرگ برای بازگشت کریم باقری به پرسپولیس

ورزش سه نوشت: مربی پرسپولیس همچنان در انتظار برطرف شدن موانع بازگشتش به این تیم قرار دارد.

کریم باقری اسطوره سرخ‌ها که یکی از باسابقه‌ترین نفرات این تیم طی فصول اخیر محسوب می‌شود و سابقه همکاری با مربیانی مثل علی دایی، برانکو ایوانکوویچ، گابریل کالدرون و همچنین یحیی گل محمدی را در کارنامه دارد، این فصل موفق به تمدید قراردادش با سرخ‌ها نشده است.

مدیریت باشگاه طی هفته‌های اخیر تلاش زیادی داشته تا موانع بازگشت کریم باقری را به نیمکت این تیم حل کند که تا این لحظه موفق به انجام آن نشده است.

پیشنهاد فر نیوز
مسمومیت 262 نفر در یک جشن عروسی در شمال عراق

گفته می‌شود کریم باقری برای حل این موضوع باید برخی اقدامات را در صفحه شخصی خود خصوصا صورت دهد که تا این لحظه این مساله را حل نکرده است.

با این حال باشگاه پرسپولیس همچنان در حال رایزنی برای حل این موضوع و بازگردادن باقری به جمع نفرات کادرفنی است و درویش برای این موضوع گفتگوی زیادی با برخی مقامات برای حل مساله داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *