جدول لیگ برتر بعد از برد استقلال
جدول لیگ برتر بعد از برد استقلال

حالا استقلال با یک بازی بیشتر سی و سه امتیازی و منتظر بازی تیم‌های ۳۴ امتیازی پرسپولیس و سپاهان است. روی کاغذ پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کار چندان سختی نداردو می‌تواند این بازی رابا پیروزی  تمام کند اما شاگردان یحیی یاد گرفته اند که هیچ حریفی را دست‌کم نگیرند و هر بازی را به چشم […]

حالا استقلال با یک بازی بیشتر سی و سه امتیازی و منتظر بازی تیم‌های ۳۴ امتیازی پرسپولیس و سپاهان است. روی کاغذ پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کار چندان سختی نداردو می‌تواند این بازی رابا پیروزی  تمام کند اما شاگردان یحیی یاد گرفته اند که هیچ حریفی را دست‌کم نگیرند و هر بازی را به چشم یک فینال نگاه کنند. سپاهان اما بازی سختی در پیش دارد آ نها باید در اصفهان به مصاف تراکتوری بروند که قطعاً با رسول خطیبی با انگیزه تر از قبل شده و می خواهد  تیم دوم جدول را شکست دهد. این بازی قطعا برای احسان حاج صفی یک بازی ویژه است  اومقابل  تراکتور قرار می گیرد که تا هفته گذشته بازیکن این تیم بود.

سال ۹۹ قطعاً با صدرنشینی پرسپولیس یا سپاهان به اتمام می‌رسد اما استقلال که با فرهاد مجیدی احیا شده نشان داد که امسال به هر شکل ممکن  جام می خواهد.  مسلما با اضافه شدن امین قاسمی‌نژاد که ۸ گل برای پدیده زده بود شاگردان مجیدی در فاز هجومی تقویت می‌شوند و حتماً می‌توانند یکی از سه ضلع اصلی  قهرمانی باقی بمانند. با پیروزی استقلال در بازی با ماشین سازی رقابت در بالای جدول قشنگ تر و جذاب تر شده است رقابتی که می‌تواند تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ ادامه داشته باشد و هیجان را در لیگ بیستم  حفظ کند.

اگر فصل گذشته پرسپولیس  با خیالی آسوده قهرمان شد و در هفته‌های پایانی همه از قهرمانی این تیم مطمئن بودند اما امسال شواهد و قرائن نشان می‌دهد که سپاهان و استقلال ول کن قهرمان چهار ساله ایران نیستند این رقابت تا پایان شما را در اوج هیجان نگه می دارد رقابت جذابی که مسلماً می‌تواند به تیم ملی هم کمک کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یخبندان و بارش برف و باران در کشور + جزئیات

جدول| با برد استقلال رقابت در بالای جدول جذاب شد