جدیدترین ستاره‌ای که به عربستانی‌ها “نه” گفت +عکس


جدیدترین ستاره‌ای که به عربستانی‌ها "نه" گفت +عکس

ستاره فصل قبل رقابت‌های سری A بود. این بازیکن در ترکیب درخشید و بیشترین نقش را در قهرمانی ناپلی‌ها در سری A داشت. به همین واسطه اوسیمن مشتریان زیادی دارد اما تاکنون او با هیچ تیمی به توافق نهایی دست پیدا نکرده است. طبق گفته رئیس باشگاه ناپولی ویکتور اوسیمن قطعا فصل آینده در این تیم خواهد ماند.

دی لورنتیس به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اوسیمن می ماند. از قرارداد ستاره سابق وولفسبورگ که سهم تعیین کننده ای در اولین قهرمانی ناپل در ۳۳ سال گذشته با ۲۶ گل داشت، دو سال دیگر باقی مانده است. پس کجا باید برود؟

جدیدترین ستاره‌ای که به عربستانی‌ها

پیش از این عکاظ عربستان مدعی شد که باشگاه ناپولی برای فروش فوق ستاره خود به الهلال ۵۰۰ میلیون یورو می‌خواهد و این موضوع باعث شده تا این انتقال بسیار بعید به نظر برسد. رسانه های انگلیسی نیز در پایان ماه جولای گزارش دادند که باشگاه الهلال عربستان به ناپولی ۱۴۰ میلیون یورو برای این بازیکن ۲۴ ساله پیشنهاد داده است.

گفته می شود که مذاکرات بین اوسیمن و ناپل در مورد تمدید زودهنگام قرارداد اخیراً با شکست مواجه شده است. اسکای اسپورت ایتالیا گزارش داد که مدیر برنامه های اوسیمن و دی لورنتیس مذاکرات را برای دستیابی به توافق نهایی دوباره از سر گرفته‌اند.

مالکوم، میلینکوویچ ساویچ، نوس و کولیبالی ۴ بازیکنی هستند که رسما راهی الهلال شده‌اند. البته باشگاه عربستانی با ام‌باپه، نیمار و مسی هم وارد مذاکره شد اما هیچ کدام از این بازیکنان راهی عربستان نشدند و اوسیمن نیز جدیدترین ستاره ای است که به عربستانی ها "نه" گفت.