جذب خبرنگار کودک و نوجوان برای جشنواره فیلم

فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال ویژه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، یکی از برنامه های جنبی جشنواره امسال، جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی۱۲ تا ۱۶ سال است که بر همین اساس، فراخوان این بخش منتشر شد.

بر پایه این گزارش، کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به حضور در این بخش جشنواره می‌توانند تا پایان وقت اداری ۱۵ شهریورماه برای ثبت نام به آدرسhttps://b۲n.ir/icffjournalists مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸-۰۳۱۳۵۵۴۴۰۹۶ تماس بگیرند.

طبق اعلام کمیته خبرنگاران نوجوان، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، متقاضیان در آزمونی که از سوی ستاد اجراییجشنواره برگزار می‌شود، شرکت کرده و افراد برگزیده،همکاری خود را با کمیته خبرنگاران نوجوان آغاز می کنند.

خبرنگاران کودک و نوجوان تا پیش از آغاز رسمیجشنواره در ۱۵ مهرماه، در دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف رسانه‌ای و سینمایی آموزش های لازم را طی می کنند تا آماده پوشش رویدادها و اخبار جشنواره بشوند.

سی و پنجمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابیو شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام

Source link