جذب خبرنگار کودک و نوجوان برای جشنواره فیلم

فراخوان جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال ویژه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، یکی از برنامه های جنبی جشنواره امسال، جذب و آموزش خبرنگاران کودک و نوجوان در رده سنی۱۲ تا ۱۶ سال است که بر همین اساس، فراخوان این بخش منتشر شد.

بر پایه این گزارش، کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به حضور در این بخش جشنواره می‌توانند تا پایان وقت اداری ۱۵ شهریورماه برای ثبت نام به آدرسhttps://b۲n.ir/icffjournalists مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸-۰۳۱۳۵۵۴۴۰۹۶ تماس بگیرند.

طبق اعلام کمیته خبرنگاران نوجوان، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، متقاضیان در آزمونی که از سوی ستاد اجراییجشنواره برگزار می‌شود، شرکت کرده و افراد برگزیده،همکاری خود را با کمیته خبرنگاران نوجوان آغاز می کنند.

خبرنگاران کودک و نوجوان تا پیش از آغاز رسمیجشنواره در ۱۵ مهرماه، در دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف رسانه‌ای و سینمایی آموزش های لازم را طی می کنند تا آماده پوشش رویدادها و اخبار جشنواره بشوند.

سی و پنجمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابیو شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام

Source link

پیشنهاد فر نیوز
۲.۵ میلیون شهرک‌نشین در تیررس حزب‌الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *