جنایات امروز اسرائیل در تاریخ بی‌سابقه است

جنایات امروز اسرائیل در تاریخ بی‌سابقه است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: در طول تاریخ کمتر شاهد بودیم که اینگونه بابی‌رحمی تمام کودکان، زنان و افراد بی‌گناه را با بمب‌های بزرگ به شهادت برسانند و جنایت اسرائیل یک جنایت بی‌سابقه است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی شامگاه امشب ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در جمع اصحاب رسانه استان اظهار کرد: رسالت اصحاب رسانه بسیار خاص است و نتیجه آن رضایت هم شما و هم مردم استان است و اگر نسبت به وظیفه خود اهتمام نداشته باشید در گام اول موجب ناخوشایندی خود شما و در گام دوم مردم خواهد شد.

وی با اعلام قدردانی از مردم استان سیستان و بلوچستان به واسطه زمان‌شناسی دقیق برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: در سراسر استان قریب به ۶۰ نقطه راهپیمایی برگزار شد که بسیار موجب خرسندی است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: مردم ما با حضور در راهپیمایی روز ملی استکبارستیزی پیام خود را به جهانیان رساندند و از شما نیز بابت رساندن این پیام به گوش جهانیان تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: شرایط امروز جهان اسلام به گونه‌ای است که حق و باطل در مقابل هم قرار گرفته‌اند، امروز عنوان جنگ بین فلسطین و اسرائیل نادرست است و بهتر است گفته شود همه جبهه حق در مقابل همه جبهه باطل به میدان آمده است.

سردار شفائی بیان کرد: در طول تاریخ کمتر سراغ داریم که به این شیوه و بی‌رحمی تمام کودکان، زنان و افراد بی گناه را با بمب‌های بزرگ به شهادت برسانند، ما در جنگ جهانی دوم نیز فارغ از دو بمب اتمی که توسط آمریکای جنایتکار زده شد چنین جنایتی را مشاهده نکردیم، در طول تاریخ کمتر دیده شده است که به بیمارستان، مدارس و دانشگاه‌ها حمله شده باشد.

وی گفت: امروز به حمد الهی جبهه مقاومت منسجم‌تر از هر زمان دیگری است و همه جبهه مقاومت یکدل و همصدا در حال مبارزه با جبهه باطل هستند، این حرکت تاریخی یک اتفاق نادر است که در جهان اسلام به وقوع پیوسته است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: امروز آزادی خواهان عالم بیدار شده و در اقصی نقاط جهان برای بیان انزجار از استکبار و جنایات آنان به میدان آمده‌اند، وظیفه اصحاب رسانه انعکاس واقعیت هاست تا فردی از سر بی اطلاعی سخنی نگوید که موجب دلسردی مبارزان جهان اسلام بشود.

وی ادامه داد: ما به عنوان بسیج و سپاه رسالتی بر دوش داریم و رسالت امروز ما خدمت به مردم، کمک به دولت انقلابی، مطالبه گری و تلاش در مسیر کاهش مشکلات مردم است، این رسالت در سه محور جهاد خدمت، جهاد امیدآفرینی و جهاد تبیین قرار گرفته و ما در حال خدمت رسانی در این سه محور هستیم.

سردار شفائی تاکید کرد: سپاه و بسیج در زمینه‌های مختلف خدمت‌رسانی در سراسر استان در کنار دولت در حال انجام خدمات به مردم هستند، ما هر جایی که بتوانیم خدمتی به مردم ارائه دهیم حاضر خواهیم بود.

وی گفت: دشمن بسیار تلاش دارد تا آن چیزی که می‌خواهد را برای مردم القا کند و وظیفه شما اصحاب رسانه این است که واقعیات و موفقیت‌های کشور را برای مردم منعکس کنید، نقش اصحاب رسانه در زمینه جهاد تبیین نقش بسیار مهمی است و این می‌تواند نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کند.

فرمانده سپاه سلمان افزود: بسیج پشتوانه مردمی ماست و ما از این ظرفیت عظیم برای کمک به نظام اسلامی استفاده می‌کنیم، شمشیر بسیج تنها برای دشمنان اسلام است.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال شکست وحدت و ایجاد تفرقه در میان جبهه مقاومت است، گفت: ضرورت دارد تا ما با هم‌افزایی و همدلی بیشتر در مسیر انقلاب قدم برداریم.

سردار شفائی خاطرنشان کرد: وعده الهی این است که اگر ما در مسیر حق، ثبات قدم داشته باشیم، یاد خدا را فراموش نکنیم و وحدت داشته باشیم، پیروز خواهیم بود.

کد خبر 701837