جواد عزتی به زخم کاری بازگشت

امروزه گسترش اینترنت و بهبود سطح کیفی آن تماشای فیلم و سریال را به یک تفریح ارزان و در دسترس برای همه تبدیل کرده است حتی با داشتن تنها یک گوشی هوشمند می‌توان همه آثار منتشر شده در تاریخ سینمای جهان را از نظر گذراند و به دلخواه دربین آنها فیلم یا سریال‌ها را انتخاب کنیم و ببینیم. حالا هم که با وجود سرویس‌های تماشای فیلم آنلاین و سایت هایی از جمله سایت همراه مووی فیلم ندیدن بر همگان دشوار شده است. ما به طور کلی به تماشای فیلم‌ها جلب می‌شویم، چون از دیدن آنها لذت می‌بریم و چیزهایی در فیلم‌ها که از آنها لذت می‌بریم ارتباط اندکی دارند به چیزی که ما هنر می‌دانیم.
فیلم‌هایی که به آنها واکنش نشان می‌دهیم حتی در کودکی واجد همان ارزش‌هایی نیستند که فرهنگ رسمی در مدرسه و در خانه اقشار متوسط جامعه از آن حمایت می‌کند، در سینما هم ما زندگی سطح پایین داریم هم زندگی سطح بالا ما حتی از فیلم‌های متوسط و بد هم چیزهایی می‌گیریم چیزهایی گرفته‌ایم که هنوز هم در خاطرمان حضور دارند چیزی که بیش از همه به آن واکنش نشان می‌دهیم و طولانی‌تر از همه در یادمان می‌ماند خمیر مایه انسانی فیلم است هنر بازیگران همواره طراوت خود را در اذهان ما حفظ می‌کنند و زیبایی‌شان همیشه زیبا باقی می‌ماند.
بخشی از علاقه ما برای دیدن فیلم را می‌توان گفت که ذاتی است. چشم انسان ذاتاً تمایل به دیدن حرکت دارد وقتی که در واقع حرکتی در کار نیست برای مثال وقتی که دو نور کنار هم به فواصل معین روشن و خاموش می‌شوند بیننده نه دو مورد چشمک زن بلکه یک نور واحد را در حال حرکت می‌بیند تماشای فیلم با دیدن تابلوی نقاشی نمایش صحنه‌ای یا حتی نمایش اسلاید فرق می‌کند فیلم توهمی از حرکت تصاویر می‌دهد فیلم یک شکل هنری است که زبان و زیبایی شناسی منحصر به خودش را دارد تماشای فیلم و سریال علاوه بر گذران اوقات فراغت نقش بسیار پررنگی در زندگی دارد فیلم‌های ترسناک، درام، طنز و… همه و همه به نحوی در زندگی ما تاثیر داشته و روبرویی و رفع بحران‌ها سختی‌ها و مشکلات را برای بیننده آسان‌تر می‌کنند همچنین دیدن فیلم‌ها و سریال‌های خوب سبب می‌شود تا سلامت روحی و رشد شخصیت و سلیقه‌مان را بالا ببریم وهمچنین اوقات خود را لذتبخش سپری کنیم برای مثال فقط کافی است به سایت همراه مووی برویم و بعد از دانلود سریال زخم کاری به دیدن این سریال بسیار جذاب و خوب بپردازیم.

پیشنهاد فر نیوز
چراغ سبز اسلام‌آباد به ساخت خط لوله گاز ایران-پاکستان

جواد-عزتی

سریال زخم کاری

زخم کاری سریال جذاب و پر طرفدار این روزهای نمایش خانگی است. این مجموعه جذاب انتشار اولیه اش در خرداد سال ۱۴۰۰ بود. مجموعه ای جذاب در ژانر درام جنایی که نویسندگی و کارگردانی آن را محمد حسین مهدویان برعهده دارد. البته این سریال بر پایه رمان بیست زخم کاری نوشته محمود حسینی زاد ساخته شده است. از جمله نقاط قوت این سریال پرطرفدار بازی بازیگران بسیار خوب می‌باشد که از جمله آنها می‌توان به جواد عزتی رعنا آزادی ور، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان، الناز ملک، مرتضی امینی تبار، سید جواد هاشمی، سهند جاهدی، مه لقا باقری، الهه حصاری، امیر دژاکام و خود محمد حسین مهدویان اشاره کرد. همچنین محسن چاووشی خواننده تیتراژ پایانی فصل دوم این سریال است. اما خلاصه داستان سریال زخم کاری از این قرار است که مالکی یا همان جواد عزتی از مدیران شرکتی موفق است که توسط نعمت ریزآبادی اداره می‌شود ریزآبادی مالکی را مامور می‌کند تا برای قرارداد مهم نفتی با نروژی‌ها وارد مذاکره شود نروژی‌ها بعد از عقد قرارداد می‌خواهند مبلغ قرارداد را که چندین میلیون دلار است را به حساب شرکت واریز کنند ولی…

علی-شادمان


سریال یاغی

یاغی مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام است که برای سرویس نمایش خانگی ساخته شده‌است. محمد کارت کارگردانی این مجموعه را بر عهده داشت که انصافا باید به او آفرین گفت و فیلم‌نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین امیری دوماری و خود محمد کارت با نگاهی به رمان سالتو به نگارش درآورده‌اند. این سریال بسیار جذاب به زندگی شخصی از طبقهٔ کارگر می‌پردازد که گرفتار مشکلات طبقهٔ ممتاز جامعه می‌شود. یاغی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به نمایش درآمد. این مجموعه پرطرفدار در جشن حافظ نامزد جایزهٔ بهترین سریال تلویزیونی و پلتفرم‌های استریم آنلاین شد.برای دانلود سریال یاغی میتوانید از سایت همراه مووی کمک بگیرید. از نکات جالب توجه بازی بسیار زیبای علی شادمان در این مجموعه است. از جمله دیگر بازیگران این مجموعه می توان به پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، مهدی حسینی‌نیا، آبان عسکری، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی و الیکا ناصری اشاره کرد.

پارسا-پیروزفر

جاوید نوجوانی است از محله‌های پایین شهر تهران که براساس اتفاقاتی که در زندگی‌اش افتاده هنوز نتوانسته برای خود شناسنامه و هویتی داشته باشد و از این همه سختی که تا به حال در زندگی خود کشیده‌است، خسته شده و برای اینکه بتواند زندگی خوب و آبرومندانه‌ای را شروع کند با دختری به نام اَبرا که به یکدیگر علاقه دارند، ازدواج کند؛ در به در دنبال یافتن راهی است که بتواند مدرکی برای اثبات ادعایش، اینکه مرحوم محمود گنجی پدر اوست، به قاضی پروندهٔ درخواست شناسنامهٔ خود ارائه دهد اما راهی جز انجام آزمایش ژنتیک برایش نمانده و برای این‌کار لازم دارد که خانوادهٔ پدری خود را که از انجام این‌کار خودداری می‌کنند، راضی کند. جاوید همچنین با فردی به نام بهمن که به کشتی‌گیرهای جوان کمک می‌کند آشنا می‌شود تا رؤیای جوانی‌اش را به واقعیت تبدیل کند و در این مسیر اتفاقاتی رخ می‌دهد…

پیشنهاد فر نیوز
پیام تسلیت آیت الله رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان حیدری